Model: 7347
Realizacja zamówienia: 1 dni
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN

Moduł wzmacniacz audio TDA7297 2x15W - potencjometr

Moduł wzmacniacz audio TDA7297 2x15W - potencjometr

 Opis 

Wzmacniacz audio z końcówką mocy TDA7297, o dwóch kanałach i łącznej mocy układu 30W a więc 15W na jeden kanał. Cały moduł znajduje się na płytce o niewielkich wymiarach, dzięki czemu całość modułu jest zgrabna. Końcówka chłodzona jest pasywnie po przez radiator, który skutecznie odprowadza z niej ciepło. Na płytce znajdują się wlutowane wszelkie złącza takie jak:

- złącze zasilania - standardowe gniazdo zasilania 2,5 / 5,5mm do którego podajemy napięcie od 6 do 18V, jednak rekomendowane to 12V 2A podłączenie zasilania sygnalizowane jest po przez zapalenie się diody.

- wejście w postaci 3 x GOLDPIN pod które można podłączyć np. złącze jack, lub inny moduł dźwiękowy jak np. radio RDA5807M.

- wygodne wyjściowe złącza śrubowe dwóch kanałów pod które podpinamy głośniki wdł. polaryzacji i impedancji obciążenia: 4-8 ohm.

Na płycie znajduje się także potencjometr, dzięki któremu możemy w łatwy sposób regulować głośnością wzmocnionego sygnału. Moduł posiada również otwory montażowe dzięki którym można przykręcić wzmacniacz do obudowy.


Podsumowując wzmacniacz jest przyjazny dla użytkownika dzięki zastosowaniu takich właśnie elementów jak: łatwe w podłączaniu gniazda i złącza, potencjometr, czy też radiator a kończąc na niewielkich wymiarach. Dane techniczne 

  • Symbol: TDA7297
  • Moc wyjściowa: 15W + 15W
  • Zasilanie: 6 ~ 18V (rekomendowane 12V 2A)
  • Regulacja głośności: TAK
  • Długość modułu: 53 mm
  • Szerokość modułu: 33 mm (39 mm ze złączem zasilania)
  • Wysokość modułu: 15 mm (30 mm z radiatorem)
  • Stan: nowy

 

Dokumentacja UWAGA Ważne 

Należy uważać przy podłączaniu głośników - głośniki podłączamy do odpowiednich pól na płytce wzmacniacza, nie łączymy mas głośników, również przy podłączeniu słuchawek należy uważać na wspólne masy. Wzmacniacz nie jest odporny na odwrotne podłączenie napięcia zasilania.    

               

 

 

Schemat połączenia

 

SCHEMAT

 

 

Materiały wideo

Napisz opinię
2016-09-12 12:11:16 - Marek

Produkt zgodny z opisem i godny polecenia

Ocena 2.50

Cena produktu: 
Jakość wykonania: 
Wygląd i wrażenia ogólne: 
Opis produktu i zdjęcia na stronie: 
Sprawdź też te pozycje
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...