2023-06-23

Dziękujemy za akcję #ekoabcrc

To jak bardzo zaangażowaliście się w akcje rozdawnictwa PrzydaSi przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. W ciągu trzech dni z naszego placu zniknęło niemalże wszystko co wystawilismy do oddania. Kilka palet pełnych elektroniki wszelkiej maści, kabli, wyposażenia biur czy dodatków do wnętrz zniknęło w oka mgnieniu!

Dziękujemy wam za zaangażowanie w naszą akcje! W takich momentach wiemy, że nasze starania nie idą na marne. W końcu razem możemy więcej. A ta akcja pokazała nam, że nie tylko my staramy się być jak najbardziej eko i jak najbliżej rozwiązań zero waste. To właśnie te idee przyświecały nam przy organizowaniu tej akcji. Dlatego tym bardziej cieszy nas z jakim zaangażowaniem podeszliście do akcji.

Teraz, śmiało możecie wysyłać do nas nagrania lub zdjęcia pokazujące jak wykorzystaliście odebrane od nas produkty. możecie także wrzucać je do siebie i oznaczać nas zarówno na Facebooku jak i Instagramie @abcrcpl oraz #ekoabcrc. Ciekawość nas zżera by zobaczyć do czego użyliście naszych PrzydaSi.

Gdzieś z tyłu naszych głów kiełkują już pomysły na kolejne edycje tej akcji. Myślimy, kombinujemy, szukamy produktów, które znów moglibyśmy puścić w obieg. Tak by jak najmniej wyrzucić i dać drugie życie jak największej ilości towarów jakie się u nas znajdują.

Jesteśmy otwarci na wasze sugestie, propozycje, a nawet zastrzeżenia do całej akcji. W końcu robimy to dla was!

Po więcej aktualności śledźcie nas na Faceboooku oraz Instagramie!

pixelpixelpixelpixel
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixelpixelpixel