Model: 6435
Realizacja zamówienia: do 5 dni - na zamówienie
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Producent: Gens Ace
Oblicz ratę

Dedykowane do FPV akumulatory firmy Gens Ace - Tattu 6750mAh 4S 25C - Li-pol 14,8V

akumulator Gens Ace Tattu

 Opis

Najwyższej jakości akumulatory Tattu specjalnie zaprojektowane do dużych obciążeń w modelach FPV firmy Gens Ace. Akumulatory dla zawodowców.

 

Posiada standardowe wyprowadzenie XH na balanser.

 

 Dane techniczne

 • Napięcie : 14,8 V  - 4S
 • Nominalny prąd rozładowania: 168A  (25C)
 • Maksymalny prąd ładowania: 3C
 • Pojemność prądowa : 6750 mAh
 • Wymiary : 137x42x46 mm
 • Waga :  605g - sprawdzone z przewodami
 • Wtyczka balansera: typ XH JST-XH
 • Wtyk prądowy: XT90 XT90

 Prezentacja wideo

 

  Uwagi dot. użytkowania akumulatorów Li-Po


 1.  Nie wolno zwierać ze sobą dwóch biegunów akumulatora
 2. Nie wolno rozładowywać akumulatora prądem większym niż znamionowy (chyba że w krótkim czasie do wg. prądu max)
 3. Nie używać, ani nie przechowywać baterii w momencie, gdy może dość do uszkodzenia mechanicznego lub gdy jest ona narażona na wysoką temperaturę, np. pod szybą samochodu, na powietrzu przy silnym słońcu lub blisko urządzeń grzewczych. Uszkodzenie termiczne lub mechaniczne (przebicue, zgniecenie) akumulatora praktycznie w każdym przypadku skutkować będzie nieodwracalnym uszkodzeniem pakietu.
 4. Zawsze należy pamiętać o prawidłowym podłączeniu terminali (+) i (-), zgodnie z ich przeznaczeniem - przewód z polaryzacją dodatnią (czerwony "+") należy podłączać do dodatniego portu w regulatorze czy ładowarce (również oznaczonych symbolem "+")
 5. Ponieważ w trakcie ładowania akumulatora może dojść do zapłonu to ładowany akumulator powinien być umieszczony na niepalnym, odpornym na ciepło i nieprzewodzącym elektryczności materiale.
 6. Nie należy przeładowywać ani rozładowywać akumulatorów litowo-polimerowych poza ich skrajne napięcia bezpieczne tj min 2,7V i max 4,2V na ogniwo. Aby uniknąć takiego stanu rzeczy, zawsze należy używać dobrych jakościowo, sprawnych regulatorów oraz łaodwarek - nigdy nie należy pozostawiać akumulatora w modelu podłączonego do regulatora (np na noc). Nie zastosowanie się do tego punktu może skutkować puchnięciem akumulatora i mniejszą wydajnością.
 7. Nie należy mieszać baterii litowych, aby pracowały w jednym układzie z ogniwami Li-Pol innej pojemności, innego producenta, innego woltażu czy też bateriami innego typu, jak NiCD czy NiMH.
 8. Maksymalna temperatura jaką może uzyskać akumulator to 60 st.C przy roładowywaniu i 45 st.C przy ładowaniu
 9. Bateria fabrycznie naładowana jest do 50% pojemności. Zaleca się jednak przeprowadzić pełny cykl rozładowania i pełnego naładowania baterii przed pierwszym użyciem.
 10. Akumulatory podlegają naturalnemu procesowi zużycia, dlatego też nie są objęte standardowym okresem gwarancyjnym. 
 11. Na zakupione akumulatory udzielamy rękojmi obejmującej ewentualne wady fabryczne oraz niezgodność z opisem na naszej stronie sklepowej. 
 12. Gwarancji nie podlegają akumulatory z wyraźnymi śladami uszkodzeń mechanicznych, lutowania (np. złącz) i innych modyfikacji.

Niezastosowanie się do podanych uwag może skutkować nieuwzglednieniem ew. reklamacji.

Pamiętaj! Zużytych baterii i akumulatorów nie wyrzucamy do kosza z odpadami komunalnymi! Po ich zużyciu wyrzuć je do specjalnego pojemnika oznaczonego napisem symbolem "ZUŻYTE BATERIE". Znajdziesz go w firmie LEDA przy ulicy Dworskiej 31 w Tomicach, a także w szkołach, urzędach, biurach, czy stacjach benzynowych.

Akumulator

 • Waga: 

  605

 • Pojemność mAh: 

  6750

 • Napięcie V: 

  14,8

 • Prąd rozładowania C: 

  25

Sprawdź też te pozycje
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...