Model: 6462
Realizacja zamówienia: 1 dni
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN

Kabel Uczeń-Trener do nadajników Flysky FS-I6 - kabel trenera FS-L002

Kabel umożliwiający bezstresową i łatwą naukę latania modelami RC korzystając z pomocy doświadczonego pilota.

 

Co to jest takiego kabel Uczeń-Trener:

  • Jest to takie gniazdo zwykle z tyłu obudowy posiadające wyjście i wejście sygnału PPM (lub PCM), czyli tego który odpowiednio zmodulowany trafia drogą radiową do odbiornika a potem po zdekodowaniu na serwa. Gniazdo trenera umożliwia połączenie kablem dwóch aparatur w celu nauki pilotażu. Powstaje wtedy coś w stylu samochodu do nauki jazdy, w którym są dwa komplety pedałów. Takie połączenie nazywa się nauczyciel-uczeń.
  • Sygnał PPM/PCM z aparatury ucznia jest transmitowany kablem do aparatury nauczyciela. Część radiowa aparatury ucznia (nazywana w.cz. od wysoka częstotliwość) w tym czasie jest wyłączona. W aparaturze nauczyciela poprzez specjalny monostabilny przełącznik, sygnał PPM/PCM z kabla jest wprowadzany prosto do obwodów w.cz. aparatury nauczyciela. Tak więc uczeń steruje a nauczyciel trzymając palec na przełączniku wysyła sygnał radiowy do modelu.
  • Jeżeli uczeń popełni błąd grożący rozbiciem modelu, nauczyciel puszcza przełącznik przez co odcina sygnał z aparatury ucznia przełączając się na sygnał z własnej aparatury. Dzięki swojemu doświadczeniu wyprowadza model z opresji i ponownie naciskając przełącznik przekazuje sterowanie uczniowi.

    

Specyfikacja:

  • Interfejs symulatora z gniazdami Mini DIN BRAK ZDJĘCIA
  • Symulator przeznaczony do nadajnika FlySky FS-i6 Aparatura FlySky FS-i6 6CH
  • Długość przewodu 2mb
Sprawdź też te pozycje
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...