Gimbale i Stabilizatory kamery dostępne w naszym sklepie

W tym artykule chcielibyśmy przybliżyć asortyment związany z gimbalami i stabilizatorami kamery. W naszym sklepie znajdziesz gotowe zestawy, oraz poszczególne części takie jak rurki węglowe, silniki do gimbala, kontrolery czy też amortyzatory.

Dział Gimbale i stabilizatory podzielony jest na następujące kategorie: 

  • Gimbal Ręczny - Steadicam - ta kategoria poświęcona jest stabilizatorom ręcznym i akcesoriom do nich. W tym dziale znajdziesz między innymi:
Gimbal Ręczny 3-Axis DSLR - do kamer o wadze do 3 kg - bez sterownika  Źródło: http://abc-rc.pl/gimbal-reczny-do-3kg#ixzz4Qvfq0Mxw
 Jest to świetny, profesjonalny gimbal ręczny 3-osiowy wykonany z wysokiej jakosci frezowanego CNC aluminium oraz rurek węglowych. Gimbal ten obsługuje kamery i aparaty do 3 kilogramów. Cały zestaw jest złożony, brakuje jedynie akumulatora i kontrolera.
  • Zestawy kompletnych gimbali - znajdziesz tutaj kompletne zestawy gimbali gotowe do montażu na modelu. Kilka interesujących pozycji.

Gimbal TAROT T4-3D

Gimbal TAROT T4-3D - profesjonalny, kompletny gimbal do Gopro - TAROT T-3D

Wysokiej jakości gimbal 3-osiowy detykowany do gopro i innych podobnych kamer. Jest on wyposazony w silniki beszczotkowe i kontroler na procesorze 32-bit ARM.

 

Gimbal do Gopro HSM-2208B

 

gimbal

 Kompletny gimbal 2-osiowy z silnikami i kontrolerem (pan tilf) dedykowany pod kamery GoPro 1,2,3 lub podobnych np. SJCam. Elementy wykonane z frezowanego aluminium z napędem ze specjalnymi silnikami bezszczotkowymi.

Gimbal 3-osiowy HSM-4206 V3


gimbal gopro

 Gimbal w wersji 3 osiowej z kontrolerem Storm32. W tej wersji przewody poprowadzone zostały poprzez oś silników dzięki czemu nie plątają się w powietrzu i montaż jest wygodniejszy.

  • Silniki do Gimbali - silniki odpowiednie do pracy z gimbalami czyli posiadające dużą rezystancję i małe KV.
silnik gimbal abc-power
Silnik do mniejszych konstrukcji i kamer do 0,3kg np. GoPro. Napęd bezpośredni - płaskie przednie czoło. Oznacza to łatwy montaż. 
silnik do gimbala
 
Silnik do sterowania gimbalem (pan-tilt). Dobrej firmy DYS - firmowany jako HY. Silnik ten dedykowany jest do pracy z większym sprzętem, np. DSLR do 3 kg.
 

kontroler gimbala
Storm32 to jeden z najlepszych teraz kontrolerów do sterowania gimbali. 32-bitowy szybki procesor oraz stabilna praca to jego główne cechy.
Joystick do sterowania ruchem kamery w gimbalach ręcznych. Możliwość przypisania dodatkowych funkcji do przycika w joysticku.
 
 

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły