Elektronika do dronów w ABC-RC.PL

W tym artykule chcielibyśmy przybliżyć osprzęt elektroniczny do dronów popularny w naszym sklepie. Znajdziesz tu produkty takie jak płytki zasilające, regulatory esc, moduły telemetrii, oświetlenie LED, OSD i inne elementy.

Płytka zasilająca PDB z OSD - Matek HUBOSD8-X

 

płytka zasilająca PDB z osd MATEK

 

Płytka zasilająca od firmy Matek posiadająca takie funkcje jak alarm przekroczenia mAh, automatyczne wykrywanie cel pakietu, niskiego stanu akumulatora i inne. Posiada proste Menu i ustawienia oraz funkcję dynamicznego wyświetlanie informacji.

ESC BlHeli_S 35A - 3-6S - Oneshot125, BLHeli Suite

esc blheli oneshot12 blheli sutie

Regulatory posiadające wyprowadzenia do lutowania przewodów. Elementy konstrukcyjne zsynchronizowane są z procesorem - wynikiem tego jest efektywna i ultracicha praca silników. W sam raz do silników o wysokiej wartości KV. Regulator obsługuje pakiety do 6S. Znajdziemy tutaj także ceramiczne kondensatory, tryb oneshot i wiele innych funkcji.

ESC Favourite Little-Bee 30A 2-6S (No BEC)


ESC Favourite Little-Bee 30A 2-6S (No BEC)

 

Bardzo lekki i niewielki regulator nadający się do dronów wyścigowych klasy 130-150, gdzie ważne jest miejsce i waga. LittleBee współpracuje z procesorem silabs i szybkimi dedykowanymi sterownikami chip. Jest to seryjnie sflashowany BLHeli OneShot125 - odznacza się bardzo szybką reakcją na ruchy przepustnicy. 


Moduł Telemetrii 3DR Mini V2 433MHz

modul telemetrii

Obiornik i nadajnik służący do przesyłania danych telemetrycznych z modelu do komputera. Dzięki temu zestawowi odczytasz dane z systemu OSD i autopilota z bezpośrednią transmisją do komputera. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest obserwowanie ruchu modelu na mapach google. 

MATEK RGB LED CIRCLE X6-12V

matek oświetlenie led RGBRGB LED circle posiadający 6 diod LED RGB5050 i jeden przełącznik kodowy. Do wyboru mamy 7 kolorów świecenia. Dzięki tej płytce LED odróżnisz swojego drona w powietrzu i przyciągniesz do niego wzrok innych.


Płytka zasilająca PDB-XT60 W 2xBEC 12V i 5V

plytka zasilajaca pdb-xt60

Największa możliwa wydajność i niezawodność skondensowana w małej 4-warstwowej płytce PCB o wymiarach 36x50mm. Umożliwia dystrybucję energii z lipo do 6 regulatorów. Synchroniczne regulowane napięcie wyjściowe DC 5V oraz linearne regulowane DC 12V, dzięki którym zasilisz kamery, serwa, odbiorniki RC, kontrolery lotu, LED, transmittery itd.

Lampa LED 12V 1,5W

Lampa LED 12V 1,5W - samoprzylepna lampa do dronów

Lampa LED do wielowirnikowców, głównie 250-tek. W sam raz do latania gdy jest ciemno bądź w zaciemnionych pomieszczeniach czy też na parkingach. Idealnie doświetli również obraz podczas korzystania z FPV.

 

  Więcej produktów znajdziesz w kategorii Elektronika do dronów

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły