Kontrolery lotu do dronów

Kontroler lotu to serce każdego drona. Bez niego reszta części jest bezużyteczna. W tym artykule chcielibyśmy przybliżyć wam nasz asortyment związany własnie z kontrolerami. Znajdziesz tutaj opisy kontrolerów z serii naze32, cc3d, SP Racing itd. 

Kontroler lotu Naze32 REV6 6DOF

kontroler lotu naze 32 1

Naze32 Rev6 to najnowsza wersja Naze32, w której zostało zoptymalizowane i poprawione rozmieszczenie elementów na płycie PCB oraz lepsze okablowanie. Znajdziemy w nim także wysoko precyzyjny czujnik. Naze32 REV6 jest zaprojektowany specjalnie dla małych i średnich wielowirnikowców klasy 200 - 550.

Kontroler lotu Naze32 REV6 ACRO z barometrem

naze32 acro

Taka sama wersja jak wyżej, jednak tutaj znajdziemy również barometr. Płytka w wersji ACRO posiada również wysoko precyzyjny czujnik, lepsze rozmieszczenie elementów na płytce i lepsze okablowanie. Ta wersja jest również dedykowana do modeli 250-500.

Kontroler lotu Naze32 REV6 10DOF - barometr i kompas

Kontroler lotu Naze32 REV6 10DOF - 32bit

Kolejna wersja Naze32 REV 6. Tym razem mamy tutaj wersję 10DOF z barometrem i kompasem. Barometr pozwoli nam tutaj na uniknięcie nieplanowanych samoistnych ruchów drona w górę lub w dół. Czujnik magnetyczny skoryguje niepożądane obroty rotacyjne drona. Tak jak wersje powyżej również dedykowana jest pod konstrukcje 250-500.

Kontroler lotu SP Racing F3 (ACRO) 6DOF

kontroler lotu sp racingSP Racing Pro F3 to kontroler o wysokiej jakości stworzony do wielowirnikowców. Został zaprojektowany z myślą o wyścigach, możliwościach programowania, regulacji oraz precyzji lotu. Gniazda wtyczek w tym kontrolerze zostały rozmieszczone w taki sposób aby pozwolić na bezproblemowy montaż w praktycznie każdej ramie quadrocoptera i hexacoptera wyścigowego dostępnych na runku.


 Pozwala na używania wielu urządzeń podpiętych do portów kontrolera (OSD, LED, GPS), które mogą pracować jednocześnie. Możliwe jest także używanie SBUS-a bez inwertera (w wersji SP1 nie było takiej możliwości). SP3 posiada również wbudowaną tzw. "czarną skrzynkę", która pozwala na zapisywanie logów z lotu i później poddawać go analizie w celu usprawnienia konfiguracji.

Kontroler lotu SP Racing F3 Upgraded EVO 

kontroler lotu sp racing f3 upgraded

Kontroler Lotu SPRacing F3-EVO wykorzystuje zaawansowane technologie oprogramowania, czujników i procesorów tak, aby Twój dron latał tak dobrze jak to tylko możliwe. SPRacingF3EVO z oprogramowaniem Cleanflight pozwoli na precyzejne latanie, bez którego nie obejdzie się dron wyścigowy FPV.

Kontroler lotu SP Racing F3 z OSD (ACRO) 6DOF

Kontroler lotu SP Racing F3 z OSD (ACRO) 6DOF

Tak jak kontrolery powyżej, SP Racing F3 z OSD dedykowany jest do dronów wyścigowych. Wersja z wbudowanym OSD znacznie ułatwia pracę z kontrolerem. Możliwa ozbudowa kontrolera m.in. o: GPS, czujnik napięcia  i wykorzystanie kontrolera razem z odbiornikami pracującymi w systemie  PWM, PPM, SumH, SumD oraz Sbus bez konieczności stosowania inwertera (wbudowany inwerter).

Kontroler lotu SP Racing F3 (deluxe) 10DOF - barometr i kompas

Kontroler lotu SP Racing F3 (deluxe) 10DOF

Deluxe to najbogatsza wersja kontrolera SP RAcing F3 10DOF z barometrem i kompasem. barometr znajduje się na dolnej części płytki dla izolacji przed wiatrem.

 

To tylko niektóre kontrolery z naszego asortymentu. Przejdź do kategorii: Kontrolery Loty - Stabilizatory aby zobaczyć wszystkie produkty z tego działu.

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły