Model: 7762
Realizacja zamówienia: 1 dni

Tattu 850mAh 4S 75C - Li-pol 14,8V

akumulator gens ace tattu 850mah 4s 75c

   opisOpis produktu

 Specjalnie dla UAV, firma tattu zaprojektowała akumulatory o najlepszych parametrach i jakości. Oferują one wyjątkową moc. Nieważne czy używasz mniejszych, czy większych konstrukcji - będziesz zadowolony z akumulatorów tej produkcji

 

     dane techniczne  Dane techniczne


 • Napięcie - 14,8 V 
 • Pojemność - 850 mAh 
 • Ilość cell - 4 
 • Typ konektora - XT30 
 • Typ wtyku balancera - JST-XHR 
 • Prąd rozładowania (ciągły) - 75C / 63,75A 
 • Prąd rozładowania (szczytowy) - 150C / 127,5A 
 • Długość - 61 mm 
 • Szerokość - 30 mm 
 • Wysokość - 31 mm 
 • Waga - 109 g

 

   dodatkowe materiałyDodatkowe Materiały


 

   materiały wideoPrezentacja Wideo

 
 

 

  Uwagi dot. użytkowania akumulatorów Li-Po


 1.  Nie wolno zwierać ze sobą dwóch biegunów akumulatora
 2. Nie wolno rozładowywać akumulatora prądem większym niż znamionowy (chyba że w krótkim czasie do wg. prądu max)
 3. Nie używać, ani nie przechowywać baterii w momencie, gdy może dość do uszkodzenia mechanicznego lub gdy jest ona narażona na wysoką temperaturę, np. pod szybą samochodu, na powietrzu przy silnym słońcu lub blisko urządzeń grzewczych. Uszkodzenie termiczne lub mechaniczne (przebicue, zgniecenie) akumulatora praktycznie w każdym przypadku skutkować będzie nieodwracalnym uszkodzeniem pakietu.
 4. Zawsze należy pamiętać o prawidłowym podłączeniu terminali (+) i (-), zgodnie z ich przeznaczeniem - przewód z polaryzacją dodatnią (czerwony "+") należy podłączać do dodatniego portu w regulatorze czy ładowarce (również oznaczonych symbolem "+")
 5. Ponieważ w trakcie ładowania akumulatora może dojść do zapłonu to ładowany akumulator powinien być umieszczony na niepalnym, odpornym na ciepło i nieprzewodzącym elektryczności materiale.
 6. Nie należy przeładowywać ani rozładowywać akumulatorów litowo-polimerowych poza ich skrajne napięcia bezpieczne tj min 2,7V i max 4,2V na ogniwo. Aby uniknąć takiego stanu rzeczy, zawsze należy używać dobrych jakościowo, sprawnych regulatorów oraz łaodwarek - nigdy nie należy pozostawiać akumulatora w modelu podłączonego do regulatora (np na noc). Nie zastosowanie się do tego punktu może skutkować puchnięciem akumulatora i mniejszą wydajnością.
 7. Nie należy mieszać baterii litowych, aby pracowały w jednym układzie z ogniwami Li-Pol innej pojemności, innego producenta, innego woltażu czy też bateriami innego typu, jak NiCD czy NiMH.
 8. Maksymalna temperatura jaką może uzyskać akumulator to 60 st.C przy roładowywaniu i 45 st.C przy ładowaniu
 9. Bateria fabrycznie naładowana jest do 50% pojemności. Zaleca się jednak przeprowadzić pełny cykl rozładowania i pełnego naładowania baterii przed pierwszym użyciem.
 10. Akumulatory podlegają naturalnemu procesowi zużycia, dlatego też nie są objęte standardowym okresem gwarancyjnym. 
 11. Na zakupione akumulatory udzielamy rękojmi obejmującej ewentualne wady fabryczne oraz niezgodność z opisem na naszej stronie sklepowej. 
 12. Gwarancji nie podlegają akumulatory z wyraźnymi śladami uszkodzeń mechanicznych, lutowania (np. złącz) i innych modyfikacji.

Niezastosowanie się do podanych uwag może skutkować nieuwzglednieniem ew. reklamacji.

Akumulator

 • Waga: 

  155

 • Pojemność mAh: 

  850

 • Napięcie V: 

  14,8

 • Prąd rozładowania C: 

  75

Napisz opinię
2017-05-12 22:17:36 - Jan

Akumulator w porządku, aczkolwiek rating C oczywiście przesadzony. Do 2-3 sekundowych punchoutów w klasie 130 mm jeszcze się nadaje, ale przy 5-sekundowym już się poddaje. Na plus, że napięcie szybko wraca do właściwego poziomu.

Ocena 4.25

Cena produktu: 
Jakość wykonania: 
Wygląd i wrażenia ogólne: 
Opis produktu i zdjęcia na stronie: 

Zalety

jakość materiałów
jakość wykonania

Wady

parametry techniczne
Sprawdź też te pozycje
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...