Model: 6607
Realizacja zamówienia: 1 dni

Arduino dla początkujących. Podstawy i szkice - Simon Monk - Helion

Andruino Dla Początkujących. Podstawy i szkice - Helion

 Opis


Masz problemy z płytkami i lutownica a twoje zainteresowania wiązą się z elektroniką? Wybierz Andruino! Pomoże ci rozwinąć skrzydła i pokaże nowe sposoby na zrealizowanie twoich projektów. Sukces Andruino to zasługa głównie świetnej dokumentacji, obszernych źródeł informacji i środowiska przeznaczonego specjalnie do tworzenia oprogramowania.
Platforma Andruino i dodatkowe akcesoria to jest to, czego potrzebujesz do zrealizowania niemalże wszystkich projektów, od oświetlenia LED poczynając a na liczniku Geigera kończąc.

W książce"Andruino dla początkujących" skupiono się na oprogramowaniu Andruino. Czytając ten poradnik nauczysz się również podstaw języka C,a także pogłębisz swoją wiedzę z zakresu używania struktur danych oraz korzystania z analogowych i cyfrowych złączy, które znajdują się na płytce Andruino.Po lekturze tej książki nie będą ci obce również możliwości standardowej biblioteki Andruino, sposoby zapisywania programu i techniki wyświetlania informacji na ekranach LCD. Na samym końcu nauczysz się jak podpiąć płytkę Andruino do sieci i zaprogramować aplikację sieci Ethernet. Książka jest świetnym podręcznikiem dla każdego pasjonata elektroniki chcącego lepiej poznać platformę Andruino.

Podsumowując


  • Poznasz konstrukcję płytki andruino

  • Zaznajomisz się z podstawami C, które wymagane są do programowania Andruino

  • Wyślesz i odbierzesz dane przez inferejse wyjścia-wejścia

  • Rozpoczniesz przygodę z platformą Andruino

 

W naszym sklepie zakupisz również zestawy arduino dla początkujących i nie tylko:

Kliknij tutaj i Przejdź do zestawów arduino

 Spis treści

Arduino dla początkujących. Podstawy i szkice - Simon Monk - HelionArduino dla początkujących. Podstawy i szkice - Simon Monk - Helion

Arduino dla początkujących. Podstawy i szkice - Simon Monk - Helion


Arduino dla początkujących. Podstawy i szkice - Simon Monk - Helion

Sprawdź też te pozycje
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...