Model: 10186
Realizacja zamówienia: 1 dni
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Producent: SYMA
Oblicz ratę
Dron Mini Syma X20W FPV

Dron syma x20w


 aas Opis produktuDron Syma X20W zaskakuje mnogością funkcji w porównaniu z ceną. Posiada funkcję planera lotu, kilka trybów lotu, kontrolę za pomocą aplikacji a także kamerę 0.3MP z funkcją podglądu na żywo.

bulleted Cechy produktu

  • Wiele funkcji i ciekawy wygląd - X20W posiada wbudowaną kamerę HD 0.3MP z funkcją podglądu na żywo. Model ten jest w wersji RTF, czyli jest gotowy do pracy zaraz po wyciągnięciu z pudełka. Wystarczy tylko pobrać apliakcję na telefon, naładować akumulator i można rozpocząć zabawę. Mimo niewielkiej ceny, dron syma x20w posiada także funkcję utrzymania wysokości, co jest mile widzianą funkcją szczególnie dla początkujących. Dron został zaprojektowany w taki sposób aby wyglądał interesująco i estetycznie. 
  • Nieduże wymiary - Gabaryty drona Syma X20w są niewielkie, co pozwala na zabranie go do torby podróżnej i latanie w pomieszczeniach. 
  • Kontrola za pomocą aplikacji - Po pobraniu aplikacji Syma Go na smartfona mamy możliwośc sterowania dronem. Możemy zrobić to na 2 sposoby: za pomocą drążków dotykowych na ekranie telefonu bądź przechylając telefon.
  • Planer lotu - W aplikacji Syma GO mamy możliwosć również zaplanowania lotu. Wystarczy wyznaczyć trasę i dron sam ją pokonał na określonej wysokości
  • Kilka trybów lotu - Model posiada różne interesujące funkcje jak tryb headles, czyli obrót o 360 stopni, lot w przód, tył, zawis w powietrzu, autostart, autolądowanie, lot bokiem i inne.

 dane techniczne Dane techniczne


Model X20W
Akumulator Li-po 1S 3.7V 180mAh (w zestawie)
Kamera 0.3MP HD
Zasilanie nadajnika 4 baterie AA 1.5V (brak w zestawie)
Czas ładowania Ok. 50 minut
Czas lotu Ok. 8 minut
Wymiary
11cm x 11cm x 2.5cm
Zasięgu sygnału Około 20 metrów
Kolor Biały
Funkcje Automatyczny start, automatyczne lądowanie, zawis w powietrzu, obrót 3D, planowanie trasy, tryb Headless

w zestawie W zestawieSyma X20W (Biała)
Nadajnik 2.4GHz
Uchwyt na urządzenie mobilne
Śmigła CW (2 szt.)
Śmigła CCW (2 szt.)
Kabel USB
Akumulator
Instrukcja obsługi w języku angielskim

dron syma x20

Sprawdź też te pozycje