Model: 7684
Realizacja zamówienia: 1 dni
 

Dron z GPS do Selfie w 4K z Drona 

Selfie z Drona w 4k


 Opis

Prawdziwy ewenement i rewolucja w świece dronów. Youneec Breeze jest pierwszym na świecie dronem, który służy do wykonywania selfie z powietrza! Możesz go zabrać ze sobą w każde miejsce aby w najlepszy sposób uwiecznić najważniejsze momenty w Twoim życiu.

Urządzenie to jest bardzo łatwe w transporcie ponieważ waży jedynie 400gram a jego przekątna wynosi 24 cm (nieco więcej niż szkolna linijka). Jednak jego niewielkie rozmiary wcale nie wpływają na jakość.

Z Breeze nagrasz wideo w jakości 4K (najlepsza i najnowsza forma optymalizacji wideo). Posiada także funkcje takie jak podgląd na żywo czy obsługa systemów GPS i IPS.

Breeze- Dron do selfie

 Cechy produktu

 Ultra wysoka jakość (UHD) - Dron do selfie Super Wysoka Jakość - Najnowsza technologia 
 
 Breeze posiada na pokładzie kamerę do nagrywania wideo w formie Ultra HD (4K). Niesamowicie wysoka rozdzielczość, dzięki której każdy moment uchwycony będzie w sposób szczególny, bez pomijania często ważnych detali.
 
 Jakość wideo zapewnia Chipset umbrella wykorzystywany z pomyślnością w wielu innych projektach. Dzięki elektronicznej stabilizacji obrazu, matrycy CMOS 13MPx oraz szerokim kącie widzenia 117 stopni i różnymi trybami balansu bieli mamy pewność że materiał wideo będzie w najlepszej jakości z możliwych.
 
Selfie z drona w 4k
Znaczek Checked - Dron do selfieSzeroki wachlarz możliwości bez potrzeby używania dodatkowego sprzętu
 
 
Breeze nie wymaga od użytkownika dodatkowego sprzętu do obsługi jak to zazwyczaj jest w większości przypadków jest wymagane podczas obsługi dronów. Jedyny wymagany sprzęt to tablet lub smartfon z systemem Androit bądź iOS na który pobierzesz bezpłatną aplikację Breeze cam umożliwiającą komfortowe i intuicyjne sterowanie dronem.
 
Dodatkowo dzięki kilku trybom lotu dron ten może latać i nagrywać materiał wideo bez twojej pomocy, po wcześniejszym ustawieniu. W aplikacji zostało wbudowane aż 5 trybów lotu do wyboru:

  • Pierwszy tryb pracy - Pilot - Pełna kontrola nad dronem - wygodne joysticki i suwak kąta nachylenia kamery.  Lot dronem w tym trybie jest bardzo łatwy (dzięki stabilizatorom lotu) i bezpieczny.

 

Pierwszy tryb lotu - Pilot - Selfie z drona - Breeze
  •  Drugi tryb pracy - Selfie - W tym trybie z łatwością wykonasz zdjęcie typu selfie lub nagrasz materiał wideo z tej pozycji. Twoje zadanie polegać będzie jedynie na ustalenie pozycji drona poprzez suwak odległości i wysokości a Breeze zajmie się resztą!
 
Dron do robienia selfie - Breeze 4K
 •  Trzeci tryb pracy - Orbit - W tym trybie Breeze będzie latał wokół Ciebie lub innych obiektów. Wystarczy ustalić pozycję startową drona i wciśniesz przycisk - Breeze zacznie wykonywać lot wokół tego obiektu.
 Możliwe jest także wybranie czy ma latać zgodnie ze wskazówkami zegara czy w drugą stronę. Breeze ma w tym trybie pracy również możliwość zatrzymania lotu w dowolnym momencie podczas wykonywania okrążenia.
 
Orbit - Tryb Pracy Drona Breeze
 
  • Czwarty tryb pracy - Journey - Używając ustawień kąta nachylenia kamery Breeze ustali plan lotu. Po naciśnięciu przycisku start, Breeze odleci od Ciebie i wróci nagrywajac przy tym materiał z ciekawej perspektywy.
 
Breeze to dron do robienia selfie w 4k z powietrza

  •  Piąty tryb pracy - Follow Me - Idealny tryb dla osób, które chcą nagrać siebie podczas jakiejś aktywności, np. jazdy na rowerze czy motorze. Wystarczyt odlecieć dronem na wybraną odległość a po naciśnięciu start Breeze zacznie śledzić Twoją pozycję i podążać za Tobą.
 
Yuneec Breeze - Dron do robienia selfie
 
Bezpieczeństwo drona Breeze Breeze jest bezpieczny 
 
Breeze zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas lotu. Nadajnik GPS jest używany podczas lotów na zewnątrz dla kontrolowania ruchów i pozycji. Czujniki IPS (indoor positioning system) zaś, nadzorują pracę wewnątrz budynku.
 
 Dodatkowo gdy akumulator jest bliski rozładowania wystarczy wcisnąć przycisk return home aby Breeze powrócił do domu i bezpiecznie wyglądował. Model również bez problemu wyląduje samodzielnie. Tutaj również wystarczy naciśnięcie jednego przycisku. 
 
Jesteś początkujący? Nie masz się czego obawiać! Aby korzystać z Breeze nie potrzebne jest żadne doświadczenie z lotem dronami. Pełna stabilizacja sprawi, że wspomnienia z pierwszego lotu będą przyjemne i niezapomniane. W zestawie znajdziesz również osłony na śmigła, która będzie pełnić funkcje ochronne przed przypadkowym uszkodzeniem. 
Yuneec Breeze - Zrób selfie z drona!
 
 All in one - Breeze Wszystko w jednym 
 
 • Kamera - za mały kąt widzenia, 
 • Selfiestick - za krótki,
 • Aparat - mała mobilność,
 
 Dzięki Breeze nie będziesz musiał przejmować się wszystkimi tymi problemami a uwiecznianie niezapomnianych chwil stanie się bardzo proste. Breeze stanie sie nieodłącznym "fotografem" na rodzinnych imprezach, wakacyjnych wypadach, spotkaniach z przyjaciółmi, czy podczas uprawiania sportu. Breeze nie sposób nie lubić! Przekonasz się o tym już po pierwszym dniu!
 
Breeze - Dron do selfie
Yuneec Breeze - Zrób selfie z drona!Dziel się chwilą z najbliższymi!
Aplikacja Breeze Cam to nie tylko łatwa i wygodna obsługa drona. Ma także funkcję dzielenia się ze znajomymi wszystkimi wyjątkowymi dla Ciebie chwilami. Wykonane zdjęcia i filmy możesz udostępnić natychmiast na Facebooku, Instagramie, Twiterze bądź innych portalach społęczniościowych.
Breeze - Dron do selfie z powietrza
Breeze - zrób selfie z drona
Breeze - Dron latwy w transporcie Łatwy i bezpieczny transport
 
Opakowanie niewielkich rozmiarów wykonane z solidnych materiałów ułatwia transportowanie modelu. 
 

 Dane techniczne


Dron

Czas lotu 12 minut
Akumulator 3S 11,1 V 1150 mAh LiPo
Wymiary (bez osłony) 196 x 196 x 65 mm
Wymiary (z osłoną) 327 x 327 x 65 mm
Maksymalny zasięg
100 m
Szybkość obrotu 85°/s
Silniki Bezszczotkowe 4 x 2206 kV
Maksymalna prędkość wznoszenia 1 m/s
Maksymalna prędkość 5 m/s
Pozycjonowanie Optyczne + GPS
Pamięć wewnętrzna 16 GB


Kamera

Zakres ruchu 0 - 90 stopni
Czujnik 1/3.06 CMOS
Efektywne pixele 13 MPx
Stabilizacja Elektroniczna
Tryby wideo Ultra HD (4K): 3840 x 2160 / 30 kl/s (480p 30 kl/s - podgląd)
1080p HD: 1920 x 1080 / 30 kl/s + stabilizacja (720p - podgląd)
720p HD: 1280 x 720 / 60 kl/s + stabilizacja (720p 30 kl/s - podgląd)
Rozdzielczość zdjęć 4K 4160 x 3120 (13 MPx)
Format zdjęć JPEG
Tryby widoku Naturalny / Saturacja / RAW / Noc
Kąt widzenia 117 stopni
Ekspozycja -2.0 - 2.0
Prędkość migawki 1/30 - 1/8000 s
Balans bieli Auto / Sunny / Sunrise / Sunset / Cloudy / Glowing / Tungsten light / Wyłączony


Aplikacja

Częstotliwość 5 GHz WiFi
Dostępność App Store / Google Play
System operacyjny iOS 8.0 lub wyżej / Andoird 4.2.2 lub wyżej
Zasięg 100 m
Język Angielski

 

 W zestawie

 • Dron Breeze
 • Śmigła (2 komplety) + osłona
 • Akumulator
 • Ładowarka
 • Pudełko do transportu

 Materiały wideo