Model: 7423
Realizacja zamówienia: 1 dni
 

Dedykowane do dronów Racing akumulatory firmy Gens Ace - Tattu 2300mAh 3S 45C - Li-pol 11,1V

Akumulator Gens Ace - Tattu 2300mAh 3S 45C - Li-pol 11,1

 Opis

Akumulatory Gens Ace Tattu to produkt z najwyższej półki. Z zewnątrz często wyglądają niemal identycznie, jednak to we wnętrzu tkwi ich prawdziwa moc i powód dla którego są produktem o bezkonkurencyjnej jakości. Cele w akumulatorach Tattuu są zaprojektowane i opracowane specjalnie do wymagań UAV. Pakiety Tattu są używane przez zawodowców na całym świecie. 

 Posiada standardowe wyprowadzenie XH na balanser.

 

 Dane techniczne

Napięcie 11.1 V
Pojemność 2300 mAh
Długość 105,3 mm
Szerokość 33,14 mm
Wysokość 22,26 mm
Waga 182,2 g
Ilość Cell 3
Typ Konektora XT60 - 
Typ Balancera JST-XH - 
Prąd Rozładowania Ciągły

45C / 103,5 A

Prąd Rozładowania Szczytowy

90C / 207A

Kod Produktu

TA-45C-2300-3S1P

 Przydatne linki

 Prezentacja wideo

 

  Uwagi dot. użytkowania akumulatorów Li-Po


 1.  Nie wolno zwierać ze sobą dwóch biegunów akumulatora
 2. Nie wolno rozładowywać akumulatora prądem większym niż znamionowy (chyba że w krótkim czasie do wg. prądu max)
 3. Nie używać, ani nie przechowywać baterii w momencie, gdy może dość do uszkodzenia mechanicznego lub gdy jest ona narażona na wysoką temperaturę, np. pod szybą samochodu, na powietrzu przy silnym słońcu lub blisko urządzeń grzewczych. Uszkodzenie termiczne lub mechaniczne (przebicue, zgniecenie) akumulatora praktycznie w każdym przypadku skutkować będzie nieodwracalnym uszkodzeniem pakietu.
 4. Zawsze należy pamiętać o prawidłowym podłączeniu terminali (+) i (-), zgodnie z ich przeznaczeniem - przewód z polaryzacją dodatnią (czerwony "+") należy podłączać do dodatniego portu w regulatorze czy ładowarce (również oznaczonych symbolem "+")
 5. Ponieważ w trakcie ładowania akumulatora może dojść do zapłonu to ładowany akumulator powinien być umieszczony na niepalnym, odpornym na ciepło i nieprzewodzącym elektryczności materiale.
 6. Nie należy przeładowywać ani rozładowywać akumulatorów litowo-polimerowych poza ich skrajne napięcia bezpieczne tj min 2,7V i max 4,2V na ogniwo. Aby uniknąć takiego stanu rzeczy, zawsze należy używać dobrych jakościowo, sprawnych regulatorów oraz łaodwarek - nigdy nie należy pozostawiać akumulatora w modelu podłączonego do regulatora (np na noc). Nie zastosowanie się do tego punktu może skutkować puchnięciem akumulatora i mniejszą wydajnością.
 7. Nie należy mieszać baterii litowych, aby pracowały w jednym układzie z ogniwami Li-Pol innej pojemności, innego producenta, innego woltażu czy też bateriami innego typu, jak NiCD czy NiMH.
 8. Maksymalna temperatura jaką może uzyskać akumulator to 60 st.C przy roładowywaniu i 45 st.C przy ładowaniu
 9. Bateria fabrycznie naładowana jest do 50% pojemności. Zaleca się jednak przeprowadzić pełny cykl rozładowania i pełnego naładowania baterii przed pierwszym użyciem.
 10. Akumulatory podlegają naturalnemu procesowi zużycia, dlatego też nie są objęte standardowym okresem gwarancyjnym. 
 11. Na zakupione akumulatory udzielamy rękojmi obejmującej ewentualne wady fabryczne oraz niezgodność z opisem na naszej stronie sklepowej. 
 12. Gwarancji nie podlegają akumulatory z wyraźnymi śladami uszkodzeń mechanicznych, lutowania (np. złącz) i innych modyfikacji.

Niezastosowanie się do podanych uwag może skutkować nieuwzglednieniem ew. reklamacji.

Akumulator

 • Waga: 

  182

 • Pojemność mAh: 

  2300

 • Napięcie V: 

  11,1

 • Prąd rozładowania C: 

  45

Sprawdź też te pozycje
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...