Kamery IP i inne

( ilość produktów: 5 )

Niezwykle przydatne sprzęty w Twoim domu

Poszukujesz sposobu na tani i funkcjonalny monitoring do mieszkania lub firmy? A może chcesz zamontować niewielki rejestrator w samochodzie? W każdym z tych przypadków doskonale sprawdzą się niewielkie kamery IP. To prosty w obsłudze sprzęt, który z łatwością zainstalujesz w wybranym przez siebie miejscu. Ułatwi Ci to kontrolowanie wybranej przestrzeni, a także zwiększy bezpieczeństwo.

 

Nagrywanie proste w obsłudze

Tym, co charakteryzuje bezprzewodowe kamery IP, jest przede wszystkim funkcjonalność i prostota obsługi. Przyłączenie ich do sieci odbywa się za pomocą wi-fi, dlatego nie jest konieczne montowanie przewodów. Dołączone do zestawu oprogramowanie posiada mnóstwo funkcji ułatwiających pracę.

 

Niestandardowe funkcje

Domowe kamery IP to nie tylko monitoring. Wśród nich znajdziesz także sprzęt przygotowany do specjalnych zastosowań. Niania elektroniczna z kamerą pozwoli Ci kontrolować wszystko, co dzieje się w pokoju dziecka. Z kolei kamera endoskopowa umożliwia zajrzenie w trudno dostępne miejsca i przydaje się przy wykonywaniu wielu domowych prac. W ofercie dostępne są również rejestratory samochodowe, nagrywające wszystko to, co dzieje się na drodze.

Widok:
      pixelpixelpixelpixel