Lokalizatory GPS i inne

( ilość produktów: 3 )

Urządzenia, dzięki którym nie stracisz czasu na długie poszukiwania

Zgubiony telefon? Nie pamiętasz, gdzie są klucze? Pies urwał się ze smyczy? Za pomocą lokalizatorów GPS szybko poradzisz sobie z tym problemem. Dzięki tym urządzeniom możesz sprawdzić geograficzne położenie zguby, dowiesz się, w jakim miejscu przedmiot aktualnie się znajduje. Korzystanie z lokalizatorów zdecydowanie oszczędzi Ci trosk i sprawi, że wszystko będziesz mieć pod kontrolą.

 

Pomoc w opiece

Trackery GPS są niezwykle przydatne w przypadku opieki nad osobami starszymi, dziećmi, a także zwierzętami. Funkcje lokalizacji oraz wirtualnego ogrodzenia sprawiają, że nie ruszając się sprzed ekranu monitora, możemy upewnić się, w jakim obecnie obszarze przemieszcza się dana osoba. Dzięki lokalizatorom w łatwy sposób można także chronić samochód przed kradzieżą oraz, w przypadku wypożyczalni, monitorować jego prędkość, a także położenie.

 

Klucze, których nie da się zgubić

Lokalizatory kluczy bluetooth to świetnie rozwiązanie dla tych, którym często zdarza się gubić drobne przedmioty. Niewielkie urządzenie można przyczepić do kluczy, dzięki czemu sygnał dźwiękowy szybko pomoże nam je odnaleźć. Brelok GPS można przymocować także do obroży kota, psa, a nawet królika, co pozwoli nam bezbłędnie zlokalizować milusińskich. Lokalizator kluczy to narzędzie, które znacznie ułatwia życie i pozwala być punktualnym.

    pixelpixelpixelpixel