Lampy - Halogeny

( ilość produktów: 11 )

Praktyczne i wydajne źródło światła

Oświetlenie halogenowe oparte jest o specjalnie skonstruowaną żarówkę, w której wnętrzu znajduje się niewielka ilość halogenu. Takie rozwiązanie podnosi temperaturę żarnika, a tym samym znacząco zwiększa skuteczność świetlną, dzięki czemu nawet niewielka lampka halogenowa jest w stanie zapewnić optymalny poziom jasności. Cechuje się ono także naturalnym (zbliżonym do słonecznego) odcieniem światła oraz brakiem emisji UV.

 

Niskie zużycie energii

Ze względu na swoją konstrukcję, lampy - halogeny zużywają znacznie mniej energii niż tradycyjne żarówki. Dzięki temu doskonale sprawdzają się one w roli oświetlenia bezprzewodowego. Nawet z niewielką baterią będą jasno świeciły przez bardzo długi czas, stanowiąc tym samym komfortowe źródło światła.

 

Oryginalne oświetlenie

Oprócz tradycyjnych lamp, w naszej ofercie dostępne są także produkty stanowiące niestandardowe źródła światła, które wyróżniają się intrygującym charakterem i praktycznym zastosowaniem. Bez wątpienia należą do nich niewielkie lampki LED na USB, które po podłączeniu do komputera zapewniają podręczne oświetlenie klawiatury czy biurka. Z kolei bezprzewodowa lampka samoprzylepna dostarczy światło do każdego pomieszczenia, bez konieczności doprowadzania stałej sieci elektrycznej.

    pixelpixelpixelpixel