Środki do dezynfekcji

( ilość produktów: 7 )

Środki do dezynfekcji rąk są wygodne w użyciu, ponieważ nanosi się je bezpośrednio na suchą skórę. Nie trzeba ich zmywać wodą. Dzięki temu można je stosować w każdej sytuacji, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Zabijają bakterie, grzyby i wirusy.

 

Oferujemy na sprzedaż skuteczne środki do dezynfekcji na bazie alkoholu. Proponujemy żele, płyny oraz chusteczki odkażające. Produkty pozwalają pozbyć się bakterii, grzybów i wirusów z dłoni oraz powierzchni. Są bardzo wydajne, wygodne w stosowaniu, a ponadto szybko się wchłaniają. Nie wymagają zmywania wodą. Dzięki specjalnym składnikom, takim jak pantenol, wyciąg z aloesu czy gliceryna, żel do rąk antybakteryjny nie wysusza nadmiernie skóry, a dodatkowo działa odżywiająco na dłonie. Dzięki temu preparaty mogą być często używane, bez obaw o zniszczenie naskórka.

 

Dostępne środki do dezynfekcji są polecanym rozwiązaniem w sytuacji braku dostępu do wody i konieczności szybkiego wyczyszczenia rąk. Są szczególnie przydatne w sklepie, na spacerze, wycieczce rowerowej czy na biwaku. Dzięki małemu, poręcznemu opakowaniu, żel do rąk antybakteryjny można mieć zawsze przy sobie w kieszeni, plecaku lub torebce i korzystać z niego w razie potrzeby. Zobacz naszą szeroką ofertę preparatów dezynfekujących i kup produkty dla siebie.

    pixelpixelpixelpixel