Klej EPOXY Quick Star 5 minut 2x10ml - żywica Epoksydowa

Kod produktu: 7464
  • jest odporne na wodę, oleje, chemikalia i temperatury do 120 stopni Celsjusza. Klej ten zapewnia trwałe i wytrzymałe połączenia, które są odporne na wibracje i obciążenia. Jest łatwy w użyciu i szybko schnie, co pozwala na szybkie i skuteczne naprawy.
  • Klej EPOXY Quick Star 5 minut 2x10ml - żywica Epoksydowa
3,40 zł
/ szt.

Darmowy zwrot

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dbamy o Twoją wygodę, dlatego w naszym sklepie dokonasz zwrotu na korzystnych warunkach.
Darmowy zwrot
Przy zwrocie towaru, pokryjemy koszt przesyłki zwrotu.

KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE

Możesz sprawdzić czy towar dostępny jest w sklepie od ręki lub zamówić go przez Internet i odebrać w sklepie.
Sprawdź dostępność
Parametry techniczne
  • Stan:Nowy
  • Producent:EPOXY GLUE
  • Typ:Epoksydowe
  • Pojemność opakowania:20
  • Przeznaczenie:Ceramika, Drewno, Guma, Metale, Papier, Skóra, Szkło, Tekstylia, Tworzywa sztuczne, Uniwersalne
  • Numer katalogowy producenta:132
Szczegóły

Klej EPOXY Quick Star 4 minut 2x10ml - żywica Epoksydowa

klej epoksyd

Opis produktu

Bardzo dobry i mocny dwuskładnikowy klej epoxy. W sam raz do klejenia metali, szkła, tektury, betonu, kamienia, drewna, marmuru, filcu, porcelany, ceramiki, korka, tworzywa sztucznego oraz jako wypełnienie ubytków np. dziur w plastiku. Zaschnięte spoiwo można wiercić i szlifować. Klej jest odporny na wodę, większość chemikaliów i środków czyszczących, jest niepalna.

Przeznaczenia

  • metale
  • szkło
  • tektura
  • beton
  • kamień
  • drewno
  • marmur
  • filc
  • porcelana
  • ceramika
  • korek
  • tworzywa sztuczne
  • jako wypełnienie ubytków np. dziur w plastiku.

Sposób użycia

  1. Powierzchnię przeznaczoną do klejenia należy najpierw wyczyścić i odtłuścić.
  2. Otworzyć tubki i przebić końcówką zakrętki. Wycisnąć odpowiednią ilość z obu tubek (klej i utwardzacz) w równych proporcjach i dobrze wymieszać za pomocą dołączonej do zestawu szpatułki, aż do idealnego połączenia składników. Należy wycisnąć tylko taką ilość kleju jaka będzie potrzebna do natychmiastowego użycia.
  3. Nanieść mieszankę za pomocą szpatułki na klejoną powierzchnię, złączyć klejone elementy. W razie potrzeby usunąć nadmiar kleju.
  4. Masa zastyga w ciągu 3-4 minut od przygotowania. Aby klej całkowicie związał klejone powierzchnie, pozostaw całość na ok. 30 minut.

UWAGA!

Klej jest bardzo mocny. W razie kontaktu ze skórą, natychmiast przemyć ją wodą z mydłem. Trzymać z dala od dzieci.

W zestawie

  • tubka z klejem (żywicą) A 10ml
  • tubka z utwardzaczem B 10ml
  • szpatułka do mieszania
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Opinie naszych klientów
Ocena:
5/5
Autor: Jacek, Gdańsk
Super Towar o taki mi chodziło
Ocena:
1/5
Autor: Monika, Milejów
Niestety nie polecam tego kleju kupiłem 2 opakowania i zmarnowałem pieniądze klej śmierdzi wszystkimi smrodami chin aż piecze w oczy i w tubce jest jego resztka. Zdecydowanie nie jest to 10ml bardziej 5ml lub mniej.
3/5
pixelpixelpixelpixel