Model: 7936
Realizacja zamówienia: 1 dni
 

Mini Dron FPV - WLToys Q343 - Funkcja zawisu - Sterowanie smartfonem

mini dron fpv


 Opis

 

 Świetny mini dron z dużą ilością funkcji, która zaspokoi potrzeby zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych użytkowników. Znajdziemy tutaj między innymi tryb headless, który niweluje problemy z utratą orientacji podczas lotu, co jest dużym problemem dla początkujących, akrobacje powietrzne 360°, automatyczny powrót i funkcja zawisu. Q343 jest także łatwy w obsłudze.

  Nie potrzebujemy tutaj pilota czy też aparatury do sterowania. Wystarczy jedynie smarfon z aplikacją od producenta. Rewelacyjny mini dron dla każdego.

 Model który zmieści się na dłoni z zaawansowanymi funkcjami, których nie powstydziłby się niejeden starszy, lecz nieco większy model. Nie brakuje tu również funkcji FPV czyli podglądu na żywo z pokładu drona!

Idealny model do nauki latania quadrocopterami 

 

 Opis Drona Q343


 • Q343 Nano to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy poszukują uniwersalnego modelu którym można polatać w każdym miejscu i warunkach. Lekka konstrukcja i małe rozmiary sprawiają, że można go zmieścić w kieszeni i zabrać ze sobą praktycznie wszędzie.

 

 • Akrobacje powietrzne 360 stopni - ta funkcja pozwala na obrót efektywny obrót drona w powietrzu, co z pewnością zaskoczy nie jednego widza. 

 

 • Funkcja headless zaś niweluje problem zgubienia orientacji podczas lotu (nie musimy zwracać uwagi na to,  w którym kierunku dron jest obrócony w stosunku do nas). 
headless
 • Autopowrót - To niespotykana funkcja w dronach tej wielkości - pozwala na automatyczny powrót do miejsca startu. Jeśli rozpoczynasz latanie będzie ona bardzo przydatna - unikniesz dzięki niej "twardych lądowań" co wydłuży żywotność Q343. Za pomocą jednego przycisku sprowadzimy drona do siebie.

 

 • Tryb zawisu - Funkcja ta pozwala na dosłowne "zawiśnięcie" modelu w powietrzu pozwala na zwolnienie drążków - dron pozostanie na swoim miejscu. 

 

 • Funkcja FPV pozwala na pogląd obrazu w czasie rzeczywistym z kamery 0,3 megapixela zamontowanej w dronie. Istnieje również funkcja zapisu swojego lotu w formie filmu wideo.

 

podgląd na żywo
 • Aby sterować dronem wystarczy jedynie smartfon z zainstalowaną aplikacją od producenta (na opakowaniu znajduje się kod QR, który należy zeskanować aby pobrać program). Sama obsługa jest niemal intuicyjna i nie wymaga większych umiejętności. Otrzymujemy wirtualne menu i drążki, którymi sterujemy dronem jak w zwykłej grze. Można również sterować modelem za pomocą sensora ruchu wbudowanego w telefonie. Wystarczy przechylać urządzenie na boki aby dron wykonywał ten sam ruch.

 

q343
 

 W zestawie

Quadcopter Q343

 • Dron Q343
 • Kabel USB
 • Instrukcja obsługi 
 • 4 x zapasowe śmigła
 

 Materiały wideo