Model: 7375
Realizacja zamówienia: 1 dni

Wyścigi dronów - Air Gates 180/160cm - Drone Racing - bramka przelotowa

Wyścigi dronów - Air Gates 180/160cm - Drone Racing - bramka przelotowa
 OpisBardzo dobrze widoczna bramka / checkpoint firmy Gemfan. Stworzona specialnie w celu stworzenia toru wyścigowego. Bramka wykonana jest z mocnego materiału poliestrowego z logiem Gemfan. Materiał jest wystarczająco wytrzymały do stosowania na zewnątrz. Konstrukcja bramek wykonana jest z rurek z włókna szklanego  ze stalowymi okuciami łączeń (podobnie jak w namiotach kopułowych).

Bramki są zaprojektowane w jaki sposób aby możliwe było uzyskane konstrukcji o wysokości 150cm i szerokości 270 cm. Każda z bramek wyposażona jest w kołki i odciągi oraz regulowany pasek - dzięki tym dodatkom bramka będzie stabilna nawet mimo dużego wiatru. Przenoszenie elementów jest bardzo proste dzięki eleganckiej i estetycznie wykonanej torbie z logiem Gemfan

 Dane techniczne  • Wysokość: 150cm (regulowana)
  • Szerokość: 270cm (regulowana)
  • Szerokość tkaniny: 29cm

 W zestawieWyścigi dronów - Air Gates 180/160cm - Drone Racing - bramka przelotowa

Wyścigi dronów - Sport przyszłościWyścigi dronów bardzo szybko zyskują na popularności. Powoli oddzielają się od modelarstwa i z hobby przemienią się w popularną dyscyplinę sportów wyścigowych. Już teraz racing drone 250 potrafią lecieć z prędkościami ponad 100 km/h. W połączeniu z rywalizacją, adrenaliną, nagrodami i specjalnie przygotowanymi trasami otrzymujemy możliwość tworzenia wydarzeń na miarę wyścigów NASCAR.

Sport ten w roku 2016 z pewnością znajdzie wielu amatorów. Gogle Virtual Reality + racing drone = mnóstwo adrenaliny i świetnej zabawy. Sterowanie dronem potrafiącym rozwijać prędkości ponad 100 km/h nie należy do najłatwiejszych, jednak jest to tak wciągające hobby, że każdy z pewnością znajdzie w sobie na tyle chęci aby te umiejętności zyskać. Szczególnym bodźcem do rozwoju tej dziedziny powinny być zawody World Drone Prix, które odbyły się w marcu w Dubaju - ciekawostką tutaj jest to iż wygrał je Brytyjski 15-latek co pokazuje że nie ma tutaj barier dotyczących wieku.

Więcej informacji znajdziesz w artykułach na naszym blogu, które poświęcone są tej tematyce:Sprawdź też te pozycje
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...