Model: 7431
Realizacja zamówienia: 1 dni
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
 

Wyścigi dronów - Racing Air Flag 340cm - flaga przelotowa

Wyścigi dronów - Racing Air Flag 340cm - flaga przelotowa

 OpisBardzo dobrze widoczna flaga firmy Gemfan. Dedykowana do stworzenia profesjonalnego toru wyścigowego. Bramka wykonana jest z mocnego materiału poliestrowego z logiem Gemfan. Materiał jest wystarczająco wytrzymały do stosowania na zewnątrz. 

Konstrukcja flagi zbudowana jest z włókna szklanego i metalowych okuć dla wzmocnienia.

Wysokość całości to 340 cm. Wysokosć samej flagi: 310cm. W każdym zestawie znajduje się metalowy kołek do wbicia w ziemie i montażu flagi. Przenoszenie elementów jest bardzo proste dzięki eleganckiej i estetycznie wykonanej torbie z logiem Gemfan

 Dane techniczne  • Wysokość całości: 340cm
  • Wysokosć samej flagi: 310cm 
  • Szerokość: 64cm
  • Materiał konstrukcji: Włókno szklane, aluminium
  • Materiał flagi: drukowany poliester

 Podgląd zestawuThe flag has a total pole height of 340cm with a flag length of 310cm. Each flag comes with a very substantial metal pin to hammer into the ground and this has an offset swivel for the flagpole to attach to. The flag is also supplied with a strong lightweight carry case with the Gemfan logo for easy storage and transportation.

Wyścigi dronów - Sport przyszłościWyścigi dronów bardzo szybko zyskują na popularności. Powoli oddzielają się od modelarstwa i z hobby przemienią się w popularną dyscyplinę sportów wyścigowych. Już teraz racing drone 250 potrafią lecieć z prędkościami ponad 100 km/h. W połączeniu z rywalizacją, adrenaliną, nagrodami i specjalnie przygotowanymi trasami otrzymujemy możliwość tworzenia wydarzeń na miarę wyścigów NASCAR.

Sport ten w roku 2016 z pewnością znajdzie wielu amatorów. Gogle Virtual Reality + racing drone = mnóstwo adrenaliny i świetnej zabawy. Sterowanie dronem potrafiącym rozwijać prędkości ponad 100 km/h nie należy do najłatwiejszych, jednak jest to tak wciągające hobby, że każdy z pewnością znajdzie w sobie na tyle chęci aby te umiejętności zyskać. Szczególnym bodźcem do rozwoju tej dziedziny powinny być zawody World Drone Prix, które odbyły się w marcu w Dubaju - ciekawostką tutaj jest to iż wygrał je Brytyjski 15-latek co pokazuje że nie ma tutaj barier dotyczących wieku.

Więcej informacji znajdziesz w artykułach na naszym blogu, które poświęcone są tej tematyce:Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...