Add products by adding codes
Add a CSV file
Enter the product codes that you want to add to the cart in bulk (after a comma, with a space or from a new line).
Repeating the code many times will add this item as many times as it appears.
Plastikowa obudowa ABS – pasuje do AVR Uno R3 do projektów AVR
Product code: 15521
- Obudowa plastikowa dedykowana do modułów AVR poprawia bezpieczeństwo płytki podczas korzystania oraz zwiększa jej walory estetyczne. Pudełko to zapobiega osadzaniu się kurzu i innych niepożądanych zanieczyszczeń na płytce.
Plastikowa obudowa ABS – pasuje do AVR Uno R3 do projektów AVR
$1.05
Plastikowa Przezroczysta obudowa ABS – pasuje do AVR Uno R3 i AVR Leonardo
🛡️ Trwała ochrona i pełna widoczność komponentów
Wytrzymała i estetyczna obudowa z przezroczystego plastiku, idealnie dopasowana do płytek zgodnych z AVR UNO R3. Niezastąpiona w projektach edukacyjnych, testowych oraz prototypowych.
Write your opinion
Brand
Entity responsible for this product in the EU
Wide Top Industrial LimitedMore
ProducerWide Top Industrial LimitedAddress:
DongYuan Road, Woshi, Qiaodong Street,Xiangqiao District ,Chaozhou No 32Postal Code: NO 41-47City: ChaozhouCountry: ChinyPhone number: +86-13715708628E-mail: wide@aliyun.com
Responsible entityABC-RC Firma LedaAddress:
Judy Tadeusza 9Postal Code: 34-122City: NidekCountry: PolskaPhone number: 333-003-080E-mail: pomoc@abc-rc.pl
Symbol
15521
Producer code
5904384711536
Brand
Inna
Status
New
Manufacturer
unbranded
Model
15521
Rodzaj
inny
Manufacturer code
15521
Ask for this product