Model: 1557
Koszt wysyłki od: 8.50 PLN
Producent: Joker

Klej do gwintów - Śrub - Zabezpiecza gwinty

klej do gwintów śrub

 Opis

Anaerobowy klej do śrub dzięki któremu zabezpieczysz gwinty i metalowe śruby przed wykręceniem się. Klej do śrub przyda się w konstrukcjach, gdzie śruby podatne są na wibracje i ewentualne wykręcenie np. w dronach, modelach samolotów, helikopterów, samochodów i innych modeli RC.. Prosty zabieg zalania gwintu pozwoli na zaoszczędzenie czasu, nerwów i pieniędzy jakie moglibyśmy stracić w przypadku niekontrolowanej awarii podczas poluzowania / odkręcenia się śruby. Kleje joker do śrub o średniej sile wiązania to idealne rozwiązanie stosowane nie tylko w modelarstwie. . 

Firma Joker od lat specializuje się w produkowaniu klejów, które są bardzo popularne w modelarstwie. Anaerobowy klej do śrub to tylko jeden z wielu produktów jakie firma ma do zaoferowania. W naszym asortymencie znajdziecie państwo również kleje cyjanoakrylowe do balsy czy styropianu o różnych konstystencjach i sile wiazania. 

Stosowany w modelach helikopterów, samochodów i innych modeli RC

 Cechy produktu

  • Zawartość : 10 g.

 UWAGA

W czasie stosowania kleju do śrub należy zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa, gdyż klej niebezpiecznie szybko skleja ludzką skórę, jest silnie trujący, a jego opary szkodliwe.

 W zestawie

  • Klej do gwintów i śrub - Anaerobowy - 10g


Sprawdź też te pozycje
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...