Akcesoria do telefonów

( ilość produktów: 19 )

Łatwy dostęp do komórki i karty SIM

Przy niektórych czynnościach czy aktywnościach sportowych ciężko znaleźć miejsce, w którym komórka będzie na wyciągnięcie ręki. W takich sytuacjach przydadzą się uniwersalne akcesoria do telefonów, które umożliwiają ich łatwe przechowywanie.

 

Na przejażdżki rowerowe i samochodowe

Podczas długich podróży samochodem niezbędna jest nawigacja, na którą można spojrzeć w każdym momencie. Zazwyczaj stosuje się uchwyty do telefonów, które można zamontować do kierownicy lub szyby. Ciekawą alternatywą do takiego rozwiązania jest mini mata antypoślizgowa, do której bezpiecznie można przymocować telefon. Ułatwia ona również bezpieczne przechowywanie drobnych rzeczy, takich jak klucze czy monety. Podczas wycieczek rowerowych natomiast sprawdzi się wodoodporne etui na telefon.

 

Zmiana karty SIM

Na rynku pojawiają się coraz to nowsze modele telefonów, które posiadają różnej wielkości czytniki karty SIM. Niektórzy w takich przypadkach zmieniają numery, jednak istnieje sposób na zachowanie starej karty. Wystarczy adapter do karty SIM, aby móc cieszyć się kontaktami i historią wiadomości z poprzedniego urządzenia. W takim akcesorium do telefonu można umieścić każdą kartę nano SIM lub macro SIM, aby zamienić je na standardowy typ. 

    pixelpixelpixelpixel