Tensometry - przetworniki

( ilość produktów: 8 )

Czujniki tensometryczne, potocznie znane pod nazwą tensometry to element pozwalający na dokonanie precyzyjnego pomiaru wagi lub siły. Mata tensometryczna wykorzystywana jest m.in. do produkcji prostych (np. wagi) i dużo bardziej złożonych (np. systemy automatyki przemysłowej) konstrukcji.

 

Jak wybrać tensometry, maty lub belki, by ich funkcjonalność była dostosowana do Twoich oczekiwań? To proste! Wszystkie informacje na temat poszczególnych komponentów znajdziesz w opisie pod danym produktem. W razie wątpliwości jesteśmy także do Twojej dyspozycji i wystarczy się z nami skontaktować. Zapraszamy serdecznie!

 

Oferujemy komponenty o zróżnicowanych właściwościach. Nieistotne, czy jesteś amatorem w świecie projektowania urządzenia i układów opartych na silniku Arduino lub Raspberry Pi, czy specjalistą ds. automatyki – znajdziesz u nas asortyment i akcesoria, które pozwolą Ci osiągnąć zamierzony cel. Belka tensometryczna to jedynie wierzchołek naszej oferty. Poznaj pozostałe kategorie już teraz!

    pixelpixelpixelpixel