Czytniki Kart Pamięci

( ilość produktów: 6 )

Użyteczne akcesoria w kompaktowym rozmiarze

Nie każda płyta główna laptopa bądź komputera stacjonarnego jest wyposażona w zintegrowany czytnik kart pamięci. W takiej sytuacji należy podłączyć go do swojego sprzętu za pomocą portu USB. Mieszczący się w kieszeni gadżet pozwala na odczytywanie danych z półprzewodnikowych nośników, a także ich zapisywanie.

 

Czytniki do wielu rodzajów kart pamięci

Czytniki kart pamięci odgrywają rolę adaptera. Dzięki nim użytkowanie tego typu półprzewodnikowych nośników danych nie stanowi najmniejszego problemu. Co więcej, większość modeli umożliwia dopasowanie szerokiego spektrum kart, co wpływa na ich uniwersalność. Nie ma zatem potrzeby kupowania kilku różnych czytników. Niektóre produkty gwarantują kompatybilność nawet z 40 rodzajami nośników. Najczęściej wystarczy tylko podłączyć je do urządzenia, aby rozpocząć pracę z plikami.

 

Podłącz swój nośnik danych do dowolnego urządzenia

Adaptery do kart pamięci sprawdzają się nie tylko w przypadku laptopów czy komputerów stacjonarnych, ale także niejednokrotnie smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych. Każde z nich musi jedynie obsługiwać technologię OTG. Podkreśla to użyteczność czytników, co w połączeniu z dość niską ceną zapewnia całkowitą satysfakcję z zakupu.

Widok:
      pixelpixelpixelpixel