Stabilizatory Napięcia

( ilość produktów: 14 )

Stabilizatory napięcia jak sama nazwa wskazuje to półprzewodniki odpowiedzialne za stabilizację napięcia prądu. Znajdują one zastosowanie we wszystkich układach i urządzenia elektronicznych – zasilanych zarówno akumulatorowo, jak i stałym źródłem energii.

 

Stabilizatory napięcia to najpopularniejsze, a zarazem najprostsze w implementacji układy do regulacji napięcia. Większość elementów tego typu wymaga do działania jedynie dwóch zewnętrznych kondensatorów służących do filtracji napięcia wejściowego i wyjściowego. Pojemność stabilizatorów napięcia zależna jest od prądu pracy stabilizatora oraz szerokości pasma jego pętli sprzężenia zwrotnego. Jak wybrać właściwe stabilizatory? Na podstawie dostępnych parametrów technicznych, które znajdują się pod każdym produktem.

 

Wszystkie stabilizatory napięcia oferowane w ABC-RC.pl zostały skonstruowane z wysokogatunkowych tworzyw i z dbałością o najdrobniejsze detale. Mamy więc pewność, że zagwarantują one wytrzymałość w trakcie wieloletniej eksploatacji i bezpieczeństwo użytkowników oraz samego sprzętu.

    pixelpixelpixelpixel