Diody

( ilość produktów: 4 )

Diody to wielozadaniowe półprzewodniki, które spotkasz w każdym układzie elektronicznym. Chociaż są one niewielkie i stosunkowo niedrogie, pełnią niezwykle istotne role. Doskonałym przykładem są dostępne w tej kategorii diody impulsywne lub prostownicze, których zastosowaniem jest m.in. detekcja, zabezpieczenie przed przepięciami, czy regulacja napięcia.

 

Nie ryzykuj bezpieczeństwem swojego projektu, urządzenia, zdrowia, a nawet życia. Diody powinny być wykonane z wyselekcjonowanych tworzyw, a ich konstrukcja musi zachować najwyższe standardy jakości. Wszystkie komponenty znajdujące się w naszej ofercie to sprawdzony asortyment charakteryzujący się doskonałymi właściwościami. Przekonaj się o tym na własnym przykładzie.

 

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiednich komponentów? Zespół ABC-RC.pl zapewnia profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji zamówień. Skorzystaj i skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące takich komponentów jak diody, narzędzia, czy pozostałe oferowane akcesoria lub podzespoły.

Dioda prostownicza 20A 1000V - 20A10
0,95 zł   19 PKT
192 szt.
Dioda prostownicza 10A 1000V -10A10
0,70 zł   14 PKT
879 szt.
    pixelpixelpixelpixel