Multimetr

( ilość produktów: 6 )

Stworzone z myślą o przeprowadzaniu różnorodnych pomiarów wartości elektrycznych i nieelektrycznych nowoczesne multimetry uniwersalne to sprzęt dedykowany zastosowaniom hobbystycznym i profesjonalnym – urządzenia tego typu możemy spotkać się w niejednym serwisie elektronicznym.

W ofercie sklepu internetowego abc-rc.pl znajdziesz wiele modeli mierników o zróżnicowanej konstrukcji. Mamy kompaktowe multimetry z funkcją pomiaru temperatury oraz uniwersalne mierniki wielozakresowe dedykowane modelarzom, zapewniające możliwość kontrolowania wartości napięcia stałego i zmiennego prądu elektrycznego, natężenia prądu stałego czy rezystancji. Prezentowane multimetry to sprzęt stosunkowo tani, charakteryzujący się niską wagą i niewielkimi wymiarami, idealny do zastosowań amatorskich i hobbystycznych. 

Multimetry do uniwersalnego zastosowania

Zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i domowych pracowniach rzemieślniczych przydają się uniwersalne multimetry, które służą do przeprowadzania pomiarów różnych wartości elektrycznych i nieelektrycznych. W warsztacie każdego elektronika i modelarza powinny znaleźć się między innymi mierniki do pomiarów wysokich zakresów prądu, napięcia czy temperatury. Wybrane modele posiadają wygodne wyświetlacze LCD oraz funkcje zapamiętywania wyników. Te ręczne mierniki cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów elektroniki. Przydają się także w mieszkaniach oraz domach. Na tle innych urządzeń wyróżniają je podręczne wymiary, funkcjonalność, szeroki zakres pomiarowy oraz dodatkowe opcje.

Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty i zakupu miernika o parametrach technicznych dostosowanych do własnych potrzeb. W sklepie znajdziesz również wiele innych urządzeń elektrycznych dedykowanych modelarstwu. Sprawdź nas i wybierz coś dla siebie.

Widok:
      pixelpixelpixelpixel