Latarki

( ilość produktów: 15 )

Niewielkie urządzenia, które zawsze warto mieć pod ręką

Nagły brak prądu w mieszkaniu? Przymusowy nocny postój wymuszony awarią samochodu? A może po prostu zbyt słabe oświetlenie w czasie samodzielnego majsterkowania? We wszystkich tych przypadkach niezastąpiona okaże się podręczna latarka. To niewielkie urządzenie, które warto mieć przy sobie w każdej sytuacji.

 

Sprzęt wysokiej jakości

 

Decydując się na zakup latarki, dobrze jest wybrać model, który charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz optymalnymi parametrami technicznymi. Przede wszystkim powinna ona cechować się dobrym zasilaniem, a także żarówką zapewniającą satysfakcjonujące źródło światła. Ważne także, aby latarka była ergonomiczna, dobrze układała się w dłoni, niewiele ważyła oraz z łatwością mieściła się w torebce czy plecaku.

 

Nietypowe rozwiązania

 

Choć głównym zadaniem latarki jest zapewnienie przenośnego oświetlenia, może ona także pełnić dodatkowe funkcje. Na rynku dostępne są modele wyposażone również w inne urządzenia, takie jak magnes, hak czy młotek. Tego typu wielofunkcyjny zestaw sprawdzi się w samochodzie lub podczas survivalowej wyprawy. Dla osób chcących zawsze czuć się bezpiecznie, przydatna okaże się latarka z paralizatorem, a dla wędrujących po górach czy biegających po zmroku warto polecić klasyczną czołówkę.

    pixelpixelpixelpixel