Termistory i NTC

( ilość produktów: 8 )

Czułe termistory i NTC to niewielkie elementy pasywny inteligentnych układów technologicznych. Są to czułe oporniki zmieniające rezystancję w przypadku zmiany temperatury. Eksploatowane są zatem jako czujniki temperatury w takich konstrukcjach jak bazy ładujące akumulatory, czy drukarki 3D. Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy.

 

Termistor NTC to konstrukcja o ujemnym współczynniku temperaturowym. Wzrost temperatury powoduje zmniejszanie się rezystancji. Termistory i NCT są szczególnie czułe, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w delikatnych konstrukcjach wymagających dokładności pracy. Jeśli należysz do grupy projektantów lub konstruktorów, warto zapoznać się szerzej z ich zastosowaniem, by móc używać ich w swoich projektach w sposób przemyślany.

 

Nie wiesz, które termistory i NCT sprawdzą się w Twoim przypadku, potrzebujesz wsparcia zakupowego lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych propozycji? Wystarczy się z nami skontaktować. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie wiadomości.

    pixelpixelpixelpixel