Dozowniki Spray

( ilość produktów: 19 )

Dozowniki Spray dla bezpieczeństwa i wygody

W sklepie internetowym ABC-RC oferujemy dozowniki spray wielorazowego użytku. Idealne dla osób, które potrzebują stałego dostępu do środka dezynfekującego. Wyposażone w atomizer, który rozprasza płyn na drobne cząsteczki, zapewniając skuteczne pokrycie całej powierzchni dłoni. Nasze dozowniki są praktyczne w podróży i w pracy, a także przyjazne dla środowiska. Możliwość napełnienia płynem dezynfekującym własnego wyboru.

Pojemniki na kosmetyki i środki dezynfekujące - zestaw podróżny - butelki z atomizerem
4,15 zł8,30 zł   166 PKT
1 opakowanie

  Dozowniki Spray dla bezpieczeństwa i wygody

  W sklepie internetowym ABC-RC oferujemy szeroki wybór dozowników spray, które są niezbędnym narzędziem dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo i wygodę. Nasze dozowniki to produkty wielorazowego użytku, które zapewniają stały dostęp do środka dezynfekującego. Zostały wyposażone w atomizer, który rozprasza płyn na drobne cząsteczki, zapewniając skuteczne pokrycie całej powierzchni dłoni. Idealne do użytku w podróży, w pracy, czy w domu. Przyjazne dla środowiska, mogą być napełniane płynem dezynfekującym własnego wyboru.

  Zastosowanie dozowników spray

  Dozowniki spray, znane również jako atomizery lub rozpylacze, są szeroko stosowane w różnych dziedzinach. Od kosmetyki, poprzez medycynę, aż po czyszczenie i dezynfekcję. Są to urządzenia, które umożliwiają precyzyjne i równomierne rozpylenie płynu na daną powierzchnię. Dzięki temu, płyn nie jest marnowany, a jednocześnie zapewnia pełne pokrycie powierzchni.

  Podział dozowników spray

  W naszej ofercie znajdują się różne typy dozowników spray. Można je podzielić ze względu na pojemność, materiał wykonania, typ atomizera, a także sposób napełniania. Oferujemy zarówno małe, podręczne dozowniki, jak i większe, przeznaczone do użytku stacjonarnego. Są wykonane z różnych materiałów, takich jak plastik, metal, czy szkło, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowników.

  Jak dobierać dozowniki spray?

  Wybór odpowiedniego dozownika spray zależy od kilku czynników. Przede wszystkim należy uwzględnić rodzaj płynu, który ma być w nim przechowywany. Niektóre materiały mogą reagować z konkretnymi substancjami, dlatego ważne jest, aby dozownik był wykonany z odpowiedniego materiału. Kolejnym aspektem jest wielkość dozownika. Małe, podręczne dozowniki są idealne do noszenia w torebce czy plecaku, natomiast większe modele sprawdzą się w miejscach, gdzie jest potrzeba częstego korzystania z dozownika.

  Zalety stosowania dozowników spray

  Stosowanie dozowników spray ma wiele zalet. Przede wszystkim, umożliwiają one równomierne rozpylenie płynu na powierzchni, co zwiększa skuteczność jego działania. Ponadto, są ekonomiczne w użyciu, ponieważ minimalizują marnowanie płynu. Są także wygodne i praktyczne - można je zabrać ze sobą wszędzie, a napełnianie jest proste i szybkie.

  Budowa techniczna dozowników spray

  Dozowniki spray składają się z kilku elementów. Głównym jest pojemnik na płyn, który jest zazwyczaj przezroczysty, aby łatwo można było kontrolować jego poziom. Kolejnym elementem jest atomizer, który rozprasza płyn na drobne cząsteczki. Zazwyczaj jest on wyposażony w pompkę, która pozwala na precyzyjne dozowanie płynu. Wiele modeli posiada także zabezpieczenie przed przypadkowym rozpyleniem.

  pixelpixelpixelpixelpixelpixel