Higrometry

( ilość produktów: 9 )

Uniwersalne urządzenia do Twojego domu

Najbardziej uniwersalnym urządzeniem z kategorii Termometry i higrometry jest zaawansowana stacja pogodowa. Poza wskazywaniem temperatury oraz wilgotności powietrza informuje również o aktualnej dacie i godzinie. Wyposażono ją w funkcję budzika, stopera, minutnika i odtwarzacza muzyki. Dzięki swojemu estetycznemu designowi sprawdzi się nie tylko na szafce nocnej, ale także w innych pomieszczeniach, w których sprawdzi się jako integralna część aranżacji.

 

Rodzaje termometrów i ich zastosowanie

Różnorodność mierników temperatury pozwala na łatwe znalezienie modelu skrojonego pod indywidualne potrzeby. Dużą użytecznością odznaczają się termometry z wodoodpornymi sondami. Zwykle łączy je kabel o satysfakcjonującej długości, dzięki czemu można mierzyć temperaturę w akwarium, terrarium, lodówce, samochodzie, a nawet chłodni. Termometr szpilkowy spisuje się przede wszystkim w kuchni. Umożliwia bowiem sprawdzenie wewnętrznej temperatury wielu potraw, w tym mięs, napojów lub ciast. Specyficznym rodzajem termometru jest pirometr. Jego największą zaletę stanowi możliwość mierzenia temperatury bezdotykowo.

 

Funkcjonalne gadżety codziennego użytku

Termometry i higrometry należą do praktycznych sprzętów codziennego użytku. Charakteryzuje je nienaganna funkcjonalność, więc ich zakup zawsze jest udaną inwestycją.

    pixelpixelpixelpixel