Panele solarne / słoneczne

( ilość produktów: 10 )

Do zasilania projektów DIY

Popularność paneli fotowoltaicznych nieustannie rośnie. Technologia ta jest doceniana ze względu na swoją niezawodność, trwałość i ekologiczność. Znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, ale sprawdza się także do użytku rekreacyjnego. Niewielkie ogniwa słoneczne doskonale odnajdują się bowiem w roli zasilania różnorodnych projektów DIY.

 

Zróżnicowane panele słoneczne - pobudź swoją kreatywność

Ogniwa solarne / słoneczne 

różnią się wymiarami, obsługiwanym napięciem oraz obecnością dodatkowego wyposażenia. W domowych warunkach można wykorzystać je do zasilania projektów DIY, które nie wymagają dużej ilości prądu do poprawnego działania. Majsterkowanie z pewnością pozwala pobudzić w każdym pokłady kreatywności i gwarantuje wiele godzin frajdy.

 

Ogniwo fotowoltaiczne

Akcesoria uzupełniające ogniwa słoneczne

W kategorii Solar - ogniwa słoneczne, poza panelami solarnymi, znajdują się również niezbędne akcesoria do ich użytkowania. Należą do nich między innymi kontrolery solarne. Wzbogacono je o wyświetlacze LCD, dzięki którym łatwo można odczytać parametry robocze całego systemu, a także ustawiać wartość napięcia ładowania spoczynkowego.

Widok:
      pixelpixelpixelpixel