Światłowody

( ilość produktów: 5 )

Stwórz olśniewające kreacje świetlne

Oferta światłowodów obejmuje produkty, które umożliwią Ci tworzenie świetlnych iluminacji w pomieszczeniach. Światłowody do dekoracji przeznaczone są do przyozdabiania sufitów oraz elementów wyposażenia wnętrz – kasetonów, choinek, a także obrazów. Przewody światłowodów są elastyczne, więc ułatwia to montaż w trudno dostępnych miejscach. Bez problemu można pociąć je na mniejsze odcinki, aby dostosować rozmiary do indywidualnych potrzeb.

 

Baw się światłem i ciesz się uzyskanymi efektami

Elastyczność światłowodów umożliwia eksperymentowanie ze sposobem ich montażu, a także można dzięki temu dowolnie zmieniać uzyskiwane konfiguracje. Próbuj, testuj i twórz coraz to lepsze, świetlne dekoracje, które zachwycą odwiedzających Cię gości. W asortymencie znajdziesz światłowody o zróżnicowanej grubości. Oferujemy światłowody o średnicy 1 mm, 2 mm oraz 3 mm – wybierz najlepszą opcję do swoich wnętrz mieszkalnych.

 

Wysoka jakość światłowodów gwarancją satysfakcji

Wszystkie światłowody są wykonane z maksymalną precyzją, dzięki czemu ich jakość jest imponująca. Pozwala to na cieszenie się świetlnymi iluminacjami i kreacjami przez długi czas! Zmieniaj miejsce montażu, eksperymentuj i zaskakuj siebie oraz innych kreatywnym wykorzystaniem możliwości światłowodów. Za każdym razem uzyskasz pożądany klimat w swoim domu.

    pixelpixelpixelpixel