Żarówki

( ilość produktów: 6 )

Podstawowe źródło światła

Od lat umożliwiają tworzenie bezpiecznego i praktycznego oświetlenia w każdym domu - mowa oczywiście o żarówkach. Dzisiaj chyba nikt nie jest sobie w stanie wyobrazić życia bez nich. Obecnie na rynku dostępne jest całe mnóstwo różnego rodzaju żarówek, a wybór odpowiedniej zależy od wielu czynników: posiadanej lampy, funkcji, którą ma pełnić, ekonomii czy wielkości pomieszczenia.

 

Nie tylko do tradycyjnych lamp

Choć rzadko zdajemy sobie z tego sprawę, żarówki wykorzystujemy nie tylko do oświetlania pomieszczeń. Istnieje cała masa urządzeń, w których konieczne jest zapewnienie źródła światła. Z tego powodu kupić możemy specjalne żarówki do samochodu, oświetlające nam drogę w czasie podróży, odporne na wysoką temperaturę żarówki do piekarnika, czy doskonale funkcjonujące w niskich temperaturach żarówki do lodówki. Dzięki nim nasze codzienne życie jest znacznie łatwiejsze.

 

Wybór dobrej żarówki

Bogata oferta żarówek sprawia, że bardzo często zastanawiamy się, którą z nich powinniśmy kupić. Wszystko zależy od tego, na jakich właściwościach oświetlenia nam zależy. Na pewno warto postawić na żarówki energooszczędne, które pozwolą obniżyć wysokość rachunku za prąd. W tej roli doskonale sprawdzają się żarówki LED, które charakteryzuje niskie zapotrzebowanie na energię elektryczną - przy jednoczesnym zapewnieniu mocnego i jasnego światła.

Widok:
      pixelpixelpixelpixel