Gniazda DC

( ilość produktów: 13 )

Gniazda DC w sklepie ABC-RC

Oferujemy szeroki wybór gniazd zasilania DC, niezbędnych w każdym urządzeniu elektronicznym. Znajdziesz u nas różnorodne produkty, jak gniazdo DC 3 5/1 3 czy wtyk DC 2,5/5,5. Dostępne są także przejściówki do łączenia różnych źródeł zasilania.

Wszystkie oferowane gniazda DC charakteryzują się różnymi parametrami pracy, takimi jak napięcie i maksymalny prąd. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i wyboru odpowiedniego gniazda DC dla Twojego urządzenia.

  Gniazda DC – niezbędne elementy w każdym urządzeniu elektronicznym

  W sklepie internetowym ABC-RC oferujemy szeroki wybór gniazd zasilania DC, które są nieodzownym elementem każdego urządzenia elektronicznego. Gniazda DC, znane również jako złącza DC czy wtyki DC, pełnią kluczową rolę w przekazywaniu napięcia z zasilacza do urządzenia. W naszej ofercie znajdują się produkty o różnych parametrach, takich jak napięcie i maksymalny prąd, co pozwala na dopasowanie do konkretnych potrzeb i wymagań.

  Różnorodność gniazd DC

  W naszym asortymencie posiadamy różnorodne typy gniazd DC. Znajdziesz u nas zarówno gniazda DC 3 5/1 3, jak i wtyki DC 2,5/5,5. W naszej ofercie dostępne są także przejściówki do łączenia różnych źródeł zasilania, co umożliwia elastyczne dostosowanie do różnych urządzeń.

  Wybór odpowiedniego gniazda DC

  Podczas wyboru gniazda DC, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych parametrów. Po pierwsze, napięcie - powinno być ono zgodne z napięciem zasilania urządzenia. Po drugie, maksymalny prąd - wartość ta powinna być większa od prądu, który jest wymagany przez urządzenie. Po trzecie, wymiary - gniazdo musi pasować do urządzenia, do którego ma być podłączone.

  Zalety stosowania gniazd DC

  Gniazda DC charakteryzują się szeregiem zalet. Po pierwsze, umożliwiają bezpieczne i stabilne zasilanie urządzeń elektronicznych. Po drugie, są odporne na uszkodzenia i mają długą żywotność. Po trzecie, dzięki swojej uniwersalności, można je stosować w wielu różnych urządzeniach.

  Budowa techniczna gniazd DC

  Gniazda DC składają się z kilku elementów. Są to m.in.: korpus gniazda, który jest zwykle wykonany z tworzywa sztucznego, styki, które przekazują napięcie z zasilacza do urządzenia, oraz zabezpieczenie, które chroni przed przypadkowym odłączeniem zasilania. W zależności od modelu, gniazda DC mogą posiadać dodatkowe elementy, takie jak np. blokadę przeciw wypadnięciu wtyku.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru odpowiedniego gniazda DC dla Twojego urządzenia. Jesteśmy przekonani, że w naszym asortymencie każdy znajdzie coś dla siebie.

  pixelpixelpixelpixelpixelpixel