Gniazda

( ilość produktów: 86 )

Profesjonalne Gniazda dla modeli RC w ABC-RC

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gniazd dla modeli zdalnie sterowanych w sklepie ABC-RC. W asortymencie posiadamy gniazda o różnych parametrach technicznych, które są kompatybilne z wieloma modelami RC. Nasze produkty charakteryzują się wysoką precyzją wykonania oraz niezawodnością działania, co jest niezbędne dla zapewnienia bezproblemowej eksploatacji modeli RC. Wybierając gniazda w ABC-RC, otrzymujesz gwarancję satysfakcji i profesjonalnej obsługi.

Gniazdo żeńskie USB C - 4 pin - na PCB
1,00 zł
194 szt.
Gniazdo DC 2,1/5,5mm - do zalutowania
0,90 zł   18 PKT
739 szt.

  Profesjonalne Gniazda dla modeli RC w ABC-RC

  W ABC-RC stawiamy na profesjonalizm i jakość. Dlatego oferujemy szeroką gamę gniazd dla modeli zdalnie sterowanych, które są niezbędne do prawidłowego działania Twojego urządzenia. Nasze gniazda są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich niezawodność i trwałość.

  Zastosowanie Gniazd w modelach RC

  Gniazda, inaczej zwane złączami lub adapterami, są niezbędne do podłączenia różnych elementów modeli zdalnie sterowanych, takich jak silniki, serwa, czy akumulatory. Umożliwiają one przesyłanie energii elektrycznej oraz sygnałów sterujących między poszczególnymi komponentami modelu RC.

  Podział Gniazd

  W naszej ofercie znajdują się różne typy gniazd, takie jak gniazda zasilające, gniazda sygnałowe oraz gniazda do ładowania. Każdy z tych typów ma swoje specyficzne zastosowanie i jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania modelu RC.

  Dobór Gniazd

  Wybór odpowiedniego gniazda zależy od wielu czynników, takich jak typ modelu RC, rodzaj i moc silnika, a także typ i napięcie akumulatora. W ABC-RC oferujemy profesjonalne doradztwo i pomożemy Ci wybrać odpowiednie gniazda dla Twojego modelu RC.

  Zalety stosowania Gniazd

  Używanie wysokiej jakości gniazd zapewnia bezpieczeństwo i niezawodność działania modeli RC. Dzięki nim energia elektryczna i sygnały sterujące są przesyłane bez zakłóceń, co przekłada się na precyzyjne sterowanie modelem. Ponadto, nasze gniazda są odporne na uszkodzenia mechaniczne i korozję, co znacznie wydłuża ich żywotność.

  Budowa techniczna Gniazd

  Wszystkie nasze gniazda są wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna czy mosiądz. Są one zaprojektowane tak, aby zapewnić doskonały kontakt i minimalną stratę energii. Dodatkowo, niektóre z naszych gniazd są wyposażone w zabezpieczenia przeciwprzepięciowe i antykorozyjne, co dodatkowo zwiększa ich trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.

  Wybierając gniazda w ABC-RC, otrzymujesz gwarancję satysfakcji i profesjonalnej obsługi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  pixelpixelpixelpixelpixelpixel