Części Mechaniczne

( ilość produktów: 76 )

Części mechaniczne do modeli RC

Znajdź w ABC-RC komponenty mechaniczne do modeli zdalnie sterowanych. Oferujemy szeroki asortyment dla różnych typów modeli RC: samochody, drony, łodzie. Wszystkie nasze części do modeli RC pochodzą od zaufanych producentów, co gwarantuje ich solidność i wytrzymałość. Wybierając nasze produkty, zapewniasz swoim modelom niezawodne działanie.

Kaseta - obudowa pod 1 przycisk sterowniczy - grzybek bezpieczeństwa
3,70 zł7,40 zł   148 PKT
112 szt.
Gałka do Potencjometru -K7-1 oś 6,3mm - wys. 16mm
1,60 zł   32 PKT
336 szt.
Gałka do Potencjometru -K17-2 oś 6,3mm - wys. 21mm
1,80 zł   36 PKT
317 szt.

  Części mechaniczne do modeli RC

  Sklep internetowy ABC-RC to miejsce, gdzie znajdziesz bogaty wybór części mechanicznych do modeli zdalnie sterowanych. Oferujemy komponenty do różnych typów modeli RC, takich jak samochody, drony czy łodzie. Stawiamy na produkty od renomowanych producentów, dzięki czemu gwarantujemy ich wysoką jakość i trwałość. Wybierając nasze części do modeli RC, masz pewność, że Twoje modele będą działać sprawnie i bezawaryjnie.

  Zastosowanie części mechanicznych

  Części mechaniczne do modeli RC są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania modeli zdalnie sterowanych. Bez nich, modele nie mogłyby poruszać się, sterować kierunkiem czy wykonywać innych funkcji. Dzięki nim, modele RC mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika, zwiększając ich funkcjonalność i wydajność.

  Podział części mechanicznych

  Elementy mechaniczne do modeli RC można podzielić na kilka kategorii, takich jak:

  • Silniki - serce każdego modelu RC, które napędza jego ruch,
  • Skrzynie biegów - odpowiedzialne za zmianę prędkości i kierunku jazdy,
  • Amortyzatory - absorbuje drgania i szumy, zapewniając płynną jazdę,
  • Śruby i nakrętki - niezbędne do montażu i demontażu różnych części modelu.

  Dobór części mechanicznych

  Wybór odpowiednich części mechanicznych do modeli RC jest kluczowy dla ich prawidłowego działania. Należy zwrócić uwagę na specyfikację techniczną modelu, aby dobrać komponenty o odpowiednich parametrach. Warto również pamiętać o kompatybilności poszczególnych elementów.

  Zalety stosowania części mechanicznych

  Stosowanie części mechanicznych do modeli RC ma wiele zalet. Po pierwsze, pozwalają one na indywidualne dostosowanie modelu do potrzeb użytkownika. Po drugie, są one niezbędne do utrzymania modelu w dobrym stanie technicznym. Po trzecie, dzięki nim, modele RC mogą działać sprawnie i bezawaryjnie.

  Budowa techniczna części mechanicznych

  Części mechaniczne do modeli RC są skonstruowane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają ich trwałość i odporność na uszkodzenia. Każdy element jest precyzyjnie wykonany, co gwarantuje jego idealne dopasowanie do modelu. Dzięki temu, modele RC mogą działać sprawnie i bezawaryjnie.

  pixelpixelpixelpixelpixelpixel