DIY, KIT wykrywacz metalu zrób go sam

2018-12-06
DIY, KIT wykrywacz metalu zrób go sam

W naszym sklepie pojawiła się ostatnio fajna rzecz, a jest nią wykrywacz metalu. Jednak nie jest to zwykły wykrywacz, czy też w pełni profesjonalny, jakie również posiadamy w naszej ofercie. Wykrywacz ten jak więcej już z tytułu w wersji do samodzielnego złożenia - KIT, czy też zlutowania. Pomyślicie pewnie, że takie coś jest tylko dla elektroników i nie każdy sobie z tym poradzi... Otóż tu jest ta różnica, że moduł ten jest niezwykle prosty w budowie. Całość składa się dosłownie z kilkunastu elementów!

W zestawie dostajemy wszystkie niezbędne elementy do budowy, które są dokładnie opisane, więc ze zlutowaniem całości nie będzie najmniejszych problemów - wystarczy lutownica i trochę cyny. Dodatkowo na naszej stronie znajduje się filmik, który dokładnie pokazuje krok po kroku montaż i działanie modułu, a także informacje o produkcie i dane techniczne. 

Można wszystko zasilić odpowiednim koszykiem z bateriami np. 3 x AA, lub jedną celą akumulatora Li-Ion 18650 i cieszyć się z samodzielnie wykonanego w pełni funkcjonalnego wykrywaczu metali.

Aby wykrywacz wraz z koszem na baterie był bardziej poręczny, można umieścić te elementy w jednej zgrabnej obudowie, dzięki czemu całość będzie zwięzła i łatwiejsza w transporcie. Obudowy, jakie pasują: 

 

Poniżej film prezentujący proces lutowania i składania tego wykrywacza metali. 


Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2018
pixelpixelpixelpixelpixelpixel