Praktyczne akcesoria do telefonu za mniej niż 5 złotych

2021-03-05
Praktyczne akcesoria do telefonu za mniej niż 5 złotych

Smartfon dla wielu z nas jest niczym przedłużenie ręki. Przy jego obecnych możliwościach gdy skupia w sobie tak wiele funkcji i innych urządzeń zakup pojedyńczych sprzętów dla większości z nas jest niepotrzebnym wydatkiem. Dodatkowo jest to rozwiązanie kompaktowe, bo mieszczące się bez problemu w kieszeni lub torebce. Dlatego właśnie zamiast aparatu, komputera, telewizora i odtwarzacza muzyki najczęściej decydujemy się na zakup smartfona. W końcu daje nam on te wszystkie opcje, a nawet więcej, w bardziej poręczny i praktyczny sposób. To jednak nie sprawia, że nie znajdą się gadżety, które mogą nam ułatić korzystanie z telefonu.

Na rynku dostępnych jest mnóstwo gadżetów w przeróżnych cenach. Jak dobrać dla siebie te najbardziej potrzebne dodatki do smartfona bez wydawania wszystkich pieniędzy oraz ryzyka zawodu? Nic prostszego, sprawdź naszą ofertę i bez wątpienia znajdziesz coś co przyda Ci się w korzystaniu z smartfona i nie kosztuje więcej niż kilka złotych. Ponadto, nasze gadżety możesz bez zastanowienia wykorzystać przy innych urządzeniach. Zostań z nami i poznaj nasze gadżety do telefonu za mniej niż pięć złotych. 

Podstawka do telefonu

Bez wątpienia zdarzają Ci się sytuacje gdzie korzystasz z telefonu, jednak nie dotykasz go, ale potrzebujesz wyraźnie widzieć jego ekran. Oglądasz serial, filmik instruktażowy do wykonywanej czynności czy czytasz przepis na danie, które akurat masz ochotę przyrządzić. To właśnie ten moment gdy telefon leży bezczynnie, a Ty potrzebujesz jedynie dobrego widoku na jego ekran. W takim momencie idealnie sprawdzi się podstawka do telefonu. Dzięki niej ekran smartfonu będzie idealnie widoczny, a dodatkowo telefon nię będzie narażony na ewentualne zabrudzenia czy uszkodzenia. Stojak na smartfon posiada trzy stopnie regulacji wysokości. A dzięki jego niewielkim rozmiarom spokojnie można go zabrać ze sobą wszędzie i korzystać poza domem. 

Nawijarka do kabli

Niech pierwszy podniesie rękę ten kto nigdy nie miał problemu z poplątanym kablem od słuchawek czy łądowarki do telefonu. Jeśli ktoś podniósł rękę, chylę czoła. Jednak jeśli moje przypuszczenia są słuszne, niewieli daje rade utrzymać porządek w kablach. Zwłaszcza tych najczęściej używanych. Jak więc zorganizować kable? Jak uchronić słuchawki przed poplątaniem. Wystarczy prosty gadżet jakim jest nawijarka do kabli. Dzięki niej utrzymasz swoje kable w porządku bez ryzyka poplątania czy zniszczenia. Wykonana z silikonu nie waży wiele  i nie zajmuje dużo miejsca, dlatego właśnie idealnie sprawdzi się nie tylko odłożóna w domowym zaciszu ale i poza nim. Bez problemu zmieści się w kieszeni czy torebce. 

Jeśli nie odpowiada Ci ten rodzaj organizacji kabli, mamy dla Ciebie drugą propozycję - silikonowy pasek do spięcia kabli. Banalny w użytkowaniu pomoże Ci utrzymać ład w każdym rodzaju kabli, a nawet skrócić najczęśćiej używany kabel jeśli jest sbyt długi. 

Smycz do telefonu

Chyba każdy z nas zna przynajmniej jedną osobę, która notorycznie gubi telefon, nie może go znaleźć, a dodzwonienie się do niej potrafi graniczyć z cudem. Jak sprawić by telefon nie ginął wśród bibelotów i bałaganu? Wykorzystaj silikonową smycz do telefonu. Smycz daje możliwość zawieszenia telefonu na szyi, pozwoli pozwoli przypiąć go do szlufki spodni czy uchwytu torebki. Tym samym sprawiając, że namierzenie go zajmie zaledwie chwilę. A jeśli nie chcesz używać smyczy do zawieszenia na niej telefonu, możesz to zobić z czym tylko chcesz - najczęściej używaną kartą, identyfikatorem czy niewielką latarką. Idealnie sprawdzi się także jako gadżet dla najmłodszych. 

Rysik do telefonu

Wróćmy jeszcze na chwile do sytuacji gdy telefon leży na podstawce, a Ty użytkujesz smartfon zerkając jedynie na ekran. Co w sytuacji gdy mając brudne ręce, nagle potrzebujesz kliknąć w ekran? Przełączyć nagranie, odebrać telefon lub znależć nowy przepis. Jak to zrobić bez brudzenia ekranu? Wykorzystaj rysik do telefonu. Dzięki niemu bezproblemowo dokonasz zmian na ekranie smartfonu bez brudzenia go. Nie myśl jednak, że to jedyna sytuacja gy możesz korzystać z rysika. Śmiało możesz go używać w innych sytuacjach jak i innych urządzeń dotykowych. Dzięki niemu nie zstawisz smug na urządzeniu, a w okresie zimowym nosząc rękawiczki, bez problemu uruchomisz swój sprzęt bez marznących rąk. 

Magnetyczna ładowarka do telefonu

Ile to razy zdarzyło Ci się podpinać telefon do ładowarki w połowie śpiąc? Wtedy gdy skupienie się na tymgdzie jest góra, a gdzie doł wtyczki jest ostatnią rzeczą o jakiej myślisz. Na pewno nie raz, nie dwa próba wpięcia ładowarki kończyła się fiaskiem albo utknięciem źle wpiętego kabla do gniazda ładowania telefonu. Właśnie dlatego przyda Ci się ładowarka do telefonu z magnetyczną końcówką. Końcówka ta może być podpięta do telefonu przez cały czas, a w momencie gdy trzeba będzie podpiąć urządzenie do ładowania, wystarczy zbliżyć do niej magnetyczny kabel i kłopot rozwiązanu. Czyż nie jest ot najprostsze z możliwych rozwiązań?

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2021
pixelpixelpixelpixelpixelpixel