Zawody, Sponsoring, Nagrody , Wyróżnienia

Sponsoring, zawody

Wspieramy zawody modelarskie i elektroniczne

Od samego początku powstania sklepu ABC-RC.PL aktywnie pomagamy przy organizacji różnego rodzaju konkursów i zawodów powiązanych z elektroniką i modelarstwem. Braliśmy udział między innymi w sponsoringu studentów z Politechniki Rzeszowskiej na zawodach Air Cargo Challenge w Stuttgarcie, są to międzynarodowe zawody zdalnie sterowanych modeli samolotów dźwigowych polegające na zaprojektowaniu, zbudowaniu oraz przeprowadzeniu lotów konkursowych. Jeśli szukasz sponsoringu przy organizacji wydarzenia to prosimy o kontakt.

Koła naukowe i uczelnie również mogą liczyć na nasze wsparcie i rabaty do składanych zamówień. Więcej informacji na ten temat znajdziesz klikając tutaj.

W sprawach sponsoringu prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Osoba kontaktowa: Małgorzata Mejza

Wsparcie pasjonatów w realizowaniu pasji

Wydarzenia i konkursy to nie wszystko. Nie zapominamy również o prawdziwych pasjonatach elektroniki i modelarstwa, którzy kochają to co robią. Jeśli masz w planach stworzyć jakiś ciekawy model, projekt to zapraszamy do kontaktu. Jeśli przygotujesz dla nas relację z budowy, napiszesz ciekawy artykuł bądź stworzysz film wideo, które będzie warte dodania do naszej strefy wiedzy to otrzymasz duży rabat na złożone zamówienie bądź całkowity zwrot kosztów! Jeśli jesteś zainteresowany to również prosimy o kontakt.


Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixelpixelpixelpixelpixelpixel