Aktualności

2024-06-21

Nowa Platforma B2B - Hurt-ABC.pl

Nowa Platforma B2B - Hurt-ABC.pl
Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu nowej, dedykowanej platformy B2B dla naszych klientów hurtowych. Hurt-ABC.pl to nowoczesne narzędzie, które znacząco ułatwi proces zakupów hurtowych, oferując szereg udogodnień i nowych funkcji.
2024-03-18

Rozpoczynamy konkurs #DIYwABCRC!

Rozpoczynamy konkurs #DIYwABCRC!

Czy jesteście gotowi na wyjątkową przygodę z DIY?

ABC-RC.pl zaprasza dzieci i młodzież do pokazania swoich umiejętności i kreatywności!

Weź udział w naszym konkursie i wygraj fantastyczne nagrody!

2024-03-18

Twoje Opinie = Nasze Punkty: Zdobądź do 125 Punktów za Recenzję!

Twoje Opinie = Nasze Punkty: Zdobądź do 125 Punktów za Recenzję!

W ABC-RC.pl, zawsze szukamy sposobów, aby nasze zakupy były dla Ciebie jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

Dlatego z radością informujemy o nowej inicjatywie w ramach naszego Programu Lojalnościowego, która nagradza Twoje opinie punktami! Tak, dobrze słyszysz – teraz Twoje recenzje mogą przynieść Ci aż do 125 punktów lojalnościowych.

2023-08-03

Rozdajemy magazyny modelarskie!

Rozdajemy magazyny modelarskie!

Mamy ogromną przyjemność ogłosić niesamowitą akcję w naszymsklepie! Jako wyraz naszej wdzięczności za wasze wsparcie i pasję, chcielibyśmy rozdać Wam coś wyjątkowego.

W tym celu zdecydowaliśmy się przekazać całkowicie za darmo naszą kolekcję starych, ale nadal cennych czasopism modelarskich! Szczegóły w poście.

2023-07-11

Przewodnik po złączach hermetycznych Superseal

Przewodnik po złączach hermetycznych Superseal
Złącza Superseal to niezawodne i trwałe rozwiązanie do połączeń elektrycznych w różnych branżach. Są wodoszczelne i odporne na warunki atmosferyczne, co sprawia, że są idealne do stosowania na zewnątrz. Ich solidność i łatwość montażu sprawiają, że są popularne w projektach elektronicznych i przemysłowych. Dostępne są w różnych konfiguracjach, zapewniając elastyczność w dopasowaniu do różnych aplikacji.
2023-06-29

Szukamy testerów naszych produktów!

Szukamy testerów naszych produktów!
Zacheceni powodzeniem poprzedniej akcji, przychodzimy do was z kolejną propozycją. Tym razem szukamy testerów naszych produktów. Nie ważne czy masz doświadczenie z elektroniką czy dopiero zaczynasz. Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie!
2023-06-23

Dziękujemy za akcję #ekoabcrc

Dziękujemy za akcję #ekoabcrc

Wasze zaangażowanie w naszą akcję rozdawania towarów oraz materiałów przeszło nasze najsmielsze oczekiwania. W ciągu trzech dni, znkinęło właściwie WSZYSTKO co przekazaliśmy do oddania. Dziękujemy! 

2023-06-16

Rozdajemy różne "PrzydaSie" i materiały #ekoabcrc

Rozdajemy różne "PrzydaSie" i materiały  #ekoabcrc
Dzięki nowej siedzibie mamy też nowe możliwości. By wykorzystać je do maksimum przygotowujemy dla was pewną akcję. Taką, która jeśli potoczy się po naszej myśli, prawdopodobnie stanie się akcją cykliczną w ABC-RC. Chcemy być możliwie jak najbliźsi ekologii i rozwiązaniom w duchu zero waste. Dlatego zapraszamy Cię od akcji #ekoabcrc.
2023-06-04

Mamy nową siedzibę

Mamy nową siedzibę
ABC-RC przenosi się do nowej siedziby w Nidku, na ulicy Tadeusza Judy 9.
2021-05-27

Zmieniamy się dla Ciebie!

Zmieniamy się dla Ciebie!
W naszym sklepie nadchodzą wielkie zmiany. Poznaj jej szczegóły!
2020-01-06

Prowadzimy sprzedaż hurtową

ABC-RC.PL to nie tylko sklep dla klientów indywidualnych. Prowadzimy również sprzedaż hurtową, B2B a także import produktów dla zakładów produkcyjnych. Jeśli prowadzisz sklep elektroniczny, modelarski bądź chcesz sprzedawać nasze produkty za pomocą portali aukcyjnych to zapraszamy do kontaktu. Oferujemy dobre ceny i terminową realizację zamówień.
2019-12-11

ABC-RC oficjalnym dystrybutorem Arduino

ABC-RC oficjalnym dystrybutorem Arduino
Firma ABC-RC podpisała umowę dystrybucyjną z Arduino AG (Arduino) i Arduino SRL (Supplier) i stała się oficjalnym, globalnym dystrybutorem ARDUINO na Polskę
pixelpixelpixelpixelpixelpixel