Rękodzieło domowe

( ilość produktów: 141 )

Domowe Rękodzieło w ABC-RC

ABC-RC dostarcza produkty do domowego rękodzieła. Oferujemy różnorodne materiały do tworzenia biżuterii, szycia, haftowania, malowania, robienia na drutach. Zapewniamy narzędzia do scrapbookingu i decoupage. Projekty rękodzielnicze z naszymi produktami to czysta przyjemność.

Zestaw do haftowania - 50 mulin - zestaw startowy do haftowania
39,25 zł78,50 zł   1570 PKT
5 opakowanie
Zestaw do haftowania z torbą - 124 muliny - zestaw startowy do haftowania
57,00 zł114,00 zł   2280 PKT
2 opakowanie
Torba na akcesoria do haftowania - Organizer do haftowania
4,30 zł8,60 zł   172 PKT
17 szt.
Druty na żyłce - 4mm/100cm - druty ze stali nierdzewnej
5,90 zł11,80 zł   236 PKT
12 szt.
Druty na żyłce - 4mm/40cm - druty ze stali nierdzewnej
4,70 zł9,40 zł   188 PKT
14 szt.
Mini nożyczki do haftu - Krawieckie nożyczki Cross Stitch - 114mm
1,90 zł3,80 zł   76 PKT
11 szt.
Woreczek zamszowy - niebieski 12x15cm - Sakiewka na biżuterię prezenty
1,48 zł2,95 zł   59 PKT
116 szt.
Woreczek Sakiewka 10x9cm - torebka na kości monety DIY - 3szt - mix wzorów
0,95 zł1,90 zł   38 PKT
64 opakowanie
Woreczek Sakiewka 8x10cm - torebka na kości monety DIY - 3szt - mix wzorów
0,75 zł1,50 zł   30 PKT
106 opakowanie
Woreczek Sakiewka 12x10cm - torebka na kości monety DIY - 2szt - mix wzorów
0,75 zł1,50 zł   30 PKT
98 opakowanie
Woreczek Sakiewka 16x12cm - torebka na kości monety DIY - 2szt - mix wzorów
0,90 zł1,80 zł   36 PKT
44 opakowanie
  • 1
  • 2
  • 1 / 2

Rękodzieło Domowe w ABC-RC: Twórcza Pasja w Zasięgu Ręki

ABC-RC to sklep internetowy, który oferuje szeroką gamę produktów do rękodzieła domowego. Nasze produkty zostały starannie wybrane, aby zaspokoić potrzeby zarówno początkujących, jak i doświadczonych twórców. Dzięki naszym materiałom, narzędziom i akcesoriom, każdy projekt staje się prawdziwą przyjemnością.

Twórczość Rękodzielnicza: Wybór Materiałów i Narzędzi

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów, które pomogą w realizacji różnorodnych projektów twórczości rękodzielniczej. Oferujemy materiały do tworzenia biżuterii, szycia, haftowania, malowania, robienia na drutach. Posiadamy również narzędzia do scrapbookingu i decoupage. Wszystkie nasze produkty są wysokiej jakości, co gwarantuje trwałość i satysfakcję z wykonanej pracy.

Różnorodność Produktów do Domowego Rękodzieła

ABC-RC dostarcza produkty do domowego rękodzieła, które podzielone są na kilka kategorii. Wśród nich znajdują się materiały do biżuterii, takie jak koraliki, druty, sznurki, zapięcia. Dla miłośników szycia mamy szeroki wybór tkanin, nici, guzików, zasłon. Dla osób zainteresowanych haftem oferujemy muliny, kanwy, ramki. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również produktów do malowania, takich jak farby, pędzle, sztalugi. Dla osób, które lubią robić na drutach, mamy szeroki wybór włóczek, drutów, akcesoriów. Oferujemy także narzędzia do scrapbookingu i decoupage, takie jak nożyczki, kleje, papiery, ozdoby.

Wybór Produktów do Rękodzieła: Na Co Zwrócić Uwagę?

Wybór odpowiednich produktów do rękodzieła domowego zależy od rodzaju planowanego projektu. Przy wyborze materiałów do biżuterii warto zwrócić uwagę na ich kolor, kształt, wielkość. Przy wyborze tkanin do szycia istotne jest ich gęstość, elastyczność, kolor. Przy wyborze farb do malowania ważne są ich właściwości, takie jak krycie, trwałość, intensywność koloru. Przy wyborze włóczki do robienia na drutach istotna jest jej grubość, skład, kolor. Przy wyborze narzędzi do scrapbookingu i decoupage ważne są ich funkcje, jakość, wygoda użytkowania.

Zalety Stosowania Produktów do Rękodzieła Domowego

Stosowanie produktów do rękodzieła domowego ma wiele zalet. Po pierwsze, jest to doskonały sposób na rozwijanie kreatywności, zdolności manualnych, cierpliwości. Po drugie, twórczość rękodzielnicza daje możliwość stworzenia unikalnych przedmiotów, które mogą służyć jako oryginalne prezenty. Po trzecie, prace rękodzielnicze mogą być doskonałym sposobem na relaks i odstresowanie. Po czwarte, produkty do rękodzieła domowego są bezpieczne dla środowiska, co jest ważne w dobie dbania o ekologię.

Techniczna Budowa Produktów do Rękodzieła

Każdy z naszych produktów do rękodzieła domowego ma swoją specyficzną budowę techniczną. Materiały do biżuterii są wykonane z różnych materiałów, takich jak metal, szkło, plastik, drewno. Tkaniny do szycia mają różną gęstość, skład, fakturę. Farby do malowania mają różne właściwości, takie jak krycie, trwałość, intensywność koloru. Włóczki do robienia na drutach mają różną grubość, skład, kolor. Narzędzia do scrapbookingu i decoupage mają różne funkcje, są wykonane z różnych materiałów, mają różne rozmiary.

Zapraszamy do ABC-RC, gdzie znajdą Państwo wszystko, co potrzebne do realizacji swoich projektów rękodzielniczych.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel