Haftowanie

( ilość produktów: 7 )

Asortyment haftowania w ABC-RC

ABC-RC to miejsce, gdzie pasjonaci haftowania znajdą niezbędne akcesoria. Nasz sklep oferuje różnorodność materiałów, wzorów i narzędzi do haftowania. Wybieramy produkty, które sprostają oczekiwaniom zarówno nowicjuszy, jak i zaawansowanych hafciarzy. Odkryj naszą ofertę.

Zestaw do haftowania - 50 mulin - zestaw startowy do haftowania
39,25 zł78,50 zł   1570 PKT
5 opakowanie
Zestaw do haftowania z torbą - 124 muliny - zestaw startowy do haftowania
57,00 zł114,00 zł   2280 PKT
1 opakowanie
Torba na akcesoria do haftowania - Organizer do haftowania
4,30 zł8,60 zł   172 PKT
17 szt.
Mini nożyczki do haftu - Krawieckie nożyczki Cross Stitch - 114mm
1,90 zł3,80 zł   76 PKT
9 szt.

  Asortyment haftowania w ABC-RC

  W sklepie internetowym ABC-RC oferujemy szeroki wybór akcesoriów do haftowania. Jesteśmy przekonani, że zarówno początkujący, jak i zaawansowani hafciarze znajdą u nas wszystko, co jest im potrzebne do realizacji swoich projektów.

  Podział produktów do haftowania

  W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje produktów do haftowania. Zaliczamy do nich igły do haftowania, muliny, kanwy i wzory do haftowania. Każdy z tych produktów ma swoje specyficzne zastosowanie, które omówimy poniżej.

  Igły do haftowania

  Igły do haftowania są jednym z najważniejszych elementów zestawu do haftowania. Wybierając igłę, warto zwrócić uwagę na jej rozmiar - zbyt duża igła może uszkodzić tkaninę, podczas gdy zbyt mała może nie być w stanie przeciągnąć nici. W naszej ofercie znajdują się igły o różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy hafciarz znajdzie coś dla siebie.

  Muliny

  Muliny to specjalne nici do haftowania. Charakteryzują się one dużą wytrzymałością i intensywnością kolorów. W ABC-RC oferujemy muliny wielu różnych producentów, co pozwala na wybór produktu idealnie dopasowanego do potrzeb użytkownika.

  Kanwy

  Kanwy to tkaniny, na których wykonuje się haft. W naszej ofercie znajdują się kanwy o różnej gęstości, co pozwala na wybór odpowiedniego produktu w zależności od planowanego wzoru.

  Wzory do haftowania

  Wzory do haftowania to gotowe projekty, które można wykorzystać do stworzenia własnego haftu. W naszym sklepie oferujemy wzory dla hafciarzy na różnym poziomie zaawansowania, od prostych wzorów dla początkujących, po skomplikowane projekty dla zaawansowanych.

  Zalety haftowania

  Haftowanie to nie tylko sposób na spędzenie wolnego czasu, ale również forma terapii. Pozwala na rozwijanie zdolności manualnych, cierpliwości i koncentracji. Ponadto, gotowe hafty mogą stanowić unikalne dekoracje do domu lub prezent dla bliskiej osoby.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

  pixelpixelpixelpixelpixelpixel