Odbojniki i blokady drzwi

( ilość produktów: 10 )

Oferujemy odbojniki i blokady drzwi

W sklepie internetowym ABC-RC znajdziesz odbojniki drzwiowe i blokady do ochrony drzwi i ścian. Są łatwe w montażu, dostępne w różnych stylach. Szybka realizacja zamówień gwarantowana.

  Odbojniki i blokady drzwi w sklepie internetowym ABC-RC

  Sklep internetowy ABC-RC specjalizuje się w sprzedaży różnego rodzaju odbojników drzwiowych oraz blokad drzwi. Nasze produkty służą do ochrony drzwi i ścian przed uszkodzeniami, są łatwe w montażu i dostępne w różnych stylach. Gwarantujemy szybką realizację zamówień.

  Zastosowanie odbojników i blokad drzwi

  Odbojniki i blokady drzwi mają za zadanie chronić drzwi oraz ściany przed uszkodzeniami wynikającymi z ich zbyt mocnego otwarcia. Dzięki nim, drzwi nie uderzają bezpośrednio w ścianę, co przekłada się na dłuższą żywotność zarówno drzwi, jak i ścian.

  Podział odbojników i blokad drzwi

  W naszej ofercie znajdują się różne typy odbojników i blokad drzwi, w tym:

  • Odbojniki podłogowe - montowane na podłodze, zapobiegają uderzeniom drzwi o ścianę.
  • Odbojniki ścienne - montowane na ścianie, chronią ścianę przed uszkodzeniem przez klamkę drzwi.
  • Blokady drzwi - montowane na drzwiach, uniemożliwiają ich całkowite otwarcie.

  Dobór odbojników i blokad drzwi

  Wybór odpowiedniego odbojnika lub blokady drzwi zależy od kilku czynników, takich jak rodzaj drzwi, materiał, z którego są wykonane, a także styl wnętrza. W naszym sklepie znajdują się produkty w różnych stylach i kolorach, dzięki czemu każdy klient znajdzie coś dla siebie.

  Zalety stosowania odbojników i blokad drzwi

  Stosowanie odbojników i blokad drzwi ma wiele zalet. Po pierwsze, chronią one drzwi i ściany przed uszkodzeniami, co przekłada się na ich dłuższą żywotność. Po drugie, są łatwe w montażu i nie wymagają specjalistycznej wiedzy. Po trzecie, dostępne są w wielu stylach, dzięki czemu można je dopasować do każdego wnętrza.

  Budowa techniczna odbojników i blokad drzwi

  Odbojniki i blokady drzwi składają się z kilku elementów. Najważniejszym z nich jest korpus, który wykonany jest z twardego materiału, odpornego na uderzenia. Do korpusu przymocowany jest element amortyzujący, który absorbuje siłę uderzenia drzwi. W przypadku blokad drzwi, dodatkowo montowany jest mechanizm blokujący, który uniemożliwia całkowite otwarcie drzwi.

  W sklepie internetowym ABC-RC stawiamy na jakość i zadowolenie klienta. Dlatego oferujemy odbojniki drzwiowe i blokady drzwi najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  pixelpixelpixelpixelpixelpixel