Rękawy termokurczliwe

( ilość produktów: 18 )

Rękawy termokurczliwe w sklepie ABC-RC

Sklep ABC-RC oferuje szeroki asortyment rękawów termokurczliwych. Produkty te są niezbędne do izolacji, ochrony i łączenia przewodów elektrycznych. Oferujemy rękawy o różnej średnicy, zapewniające precyzyjne dopasowanie. Nasze rękawy termokurczliwe charakteryzują się wysoką odpornością na działanie temperatury, co gwarantuje ich długotrwałość. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Folia termokurczliwa na 2 akumulatory 18650 - 10 sztuk - folia PVC
2,10 zł   42 PKT
318 opakowanie
Folia termokurczliwa na 1 akumulator 18650 - 10 sztuk - folia PVC
1,20 zł   24 PKT
209 opakowanie

  Wszystko, co musisz wiedzieć o rękawach termokurczliwych w sklepie ABC-RC

  Sklep internetowy ABC-RC jest jednym z czołowych dostawców rękawów termokurczliwych, które są kluczowym elementem w wielu branżach. Rękawy termokurczliwe, znane również jako rękawy termoizolacyjne, rękawy termokurczliwe z poliolefiny czy rękawy z tworzyw sztucznych, są niezbędne do izolacji, ochrony i łączenia przewodów elektrycznych.

  Zastosowanie rękawów termokurczliwych

  Rękawy termokurczliwe znajdują szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach, od elektroniki, poprzez motoryzację, aż po przemysł. Są one wykorzystywane do izolacji przewodów, ochrony połączeń, a także do znakowania kabli. Dzięki swoim właściwościom termokurczliwym, rękawy te idealnie dopasowują się do kształtu przewodów, zapewniając doskonałą izolację i ochronę.

  Podział rękawów termokurczliwych

  W naszej ofercie znajdują się rękawy o różnej średnicy, co umożliwia precyzyjne dopasowanie do potrzeb klienta. Oferujemy rękawy termokurczliwe o różnej ścianie - od cienkościennych, przez średniościennych, aż po grubościennych. Rękawy te różnią się także materiałem wykonania - dostępne są rękawy z poliolefiny, PVC, polietylenu i wielu innych tworzyw sztucznych.

  Jak dobrać rękawy termokurczliwe?

  Wybór odpowiednich rękawów termokurczliwych zależy od kilku czynników. Należy wziąć pod uwagę średnicę przewodu, który ma być izolowany, a także temperaturę pracy i stopień skurczu rękawa. Warto również zwrócić uwagę na właściwości materiału, z którego jest wykonany rękaw - niektóre tworzywa są bardziej odporne na działanie wysokich temperatur, inne lepiej sprawdzają się w kontakcie z chemikaliami.

  Zalety stosowania rękawów termokurczliwych

  Rękawy termokurczliwe są niezwykle praktycznym rozwiązaniem, które gwarantuje nie tylko doskonałą izolację przewodów, ale również ich ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki swoim właściwościom termokurczliwym, rękawy te idealnie dopasowują się do kształtu przewodów, zapewniając szczelne i trwałe połączenie. Ponadto, rękawy termokurczliwe są łatwe w montażu, a także odporne na działanie wysokich temperatur i różnego rodzaju czynników chemicznych.

  Budowa techniczna rękawów termokurczliwych

  Rękawy termokurczliwe składają się z tworzywa sztucznego, które pod wpływem ciepła kurczy się, dopasowując do kształtu przewodu. W zależności od typu rękawa, może on skurczyć się nawet do 50% swojej pierwotnej średnicy. Wiele rękawów termokurczliwych posiada także wewnętrzną warstwę kleju, która pod wpływem ciepła topi się, tworząc szczelne i trwałe połączenie.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą rękawów termokurczliwych. W przypadku jakichkolwiek pytań, nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.

  pixelpixelpixelpixelpixelpixel