Adaptery Żarówek

( ilość produktów: 3 )

W trosce o oszczędność energii elektrycznej w Twoim domu

Podjęcie decyzji o bardziej oszczędnym użytkowaniu energii elektrycznej we własnym domu prawdopodobnie nie obejdzie się bez odpowiednich adapterów do żarówek. Umożliwiają one bowiem dopasowanie konkretnego modelu do dowolnej lampy, bez względu na cechujący ją typ gwintu. Tego rodzaju urządzenia pozwalają również na podłączenie do gniazdka sieciowego żarówki, dzięki czemu odgrywa ona rolę swoistej lampki.

 

Łatwy sposób na zmianę rodzaju gwintu w lampie

W oświetleniu domowym najpopularniejszymi rodzajami gwintów są E14 oraz E27. Każdy, kto chciałby zastosować w nich rozwiązania energooszczędne lub technologię LED, powinien zdecydować się na zakup dedykowanej przejściówki do żarówek. Dzięki niej łatwo można skorzystać z innych rodzajów żarówek - bez potrzeby wymiany lampy.

 

Praktyczne zalety adapterów do żarówek 

Gniazda do żarówek to niewielkie, ale praktyczne urządzenia. Charakteryzuje je niska cena i duża użyteczność. Do istotnych zalet produktów należy także funkcja rozdzielacza. Z jego pomocą do jednego gwintu można przykręcić dwie żarówki innego rodzaju, tym samym mocniej oświetlając dane pomieszczenie. Okazuje się to szczególnie przydatnym zastosowaniem adaptera żarówek, wówczas gdy nowo wybrane modele mają mniejszą moc.

    pixelpixelpixelpixel