Mufy do Drewna - Mufy wkręcane

( ilość produktów: 10 )

Mufy do Drewna - Mufy wkręcane w ABC-RC

ABC-RC dostarcza różnorodne mufy do drewna, niezbędne do tworzenia solidnych konstrukcji. Oferujemy mufy wkręcane, gwarantujące stabilność i trwałość połączeń. W naszym asortymencie znajdują się mufy w różnych rozmiarach i typach, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Zapewnij swoim konstrukcjom wytrzymałość z mufami do drewna od ABC-RC.

Mufa do drewna dwugwintowa M6x12mm - 10szt - Wypustka meblowa - Wkręt - Nakrętka
2,90 zł0,24 zł / m
458 opakowanie
Mufa do drewna dwugwintowa M8x25mm - 10szt - Wypustka meblowa - Wkręt - Nakrętka
3,90 zł0,16 zł / m
442 opakowanie
Mufa do drewna dwugwintowa M8x20mm - 10szt - Wypustka meblowa - Wkręt - Nakrętka
3,50 zł0,21 zł / m
462 opakowanie
Mufa Do Drewna Dwugwintowa M8x18mm - 10szt - Wypustka Meblowa - Wkręt - Nakrętka
3,10 zł0,18 zł / m
1 opakowanie
Mufa do drewna dwugwintowa M8x15mm - 10szt - Wypustka meblowa - Wkręt - Nakrętka
2,70 zł0,18 zł / m
430 opakowanie
Mufa do drewna dwugwintowa M6x25mm - 10szt - Wypustka meblowa - Wkręt - Nakrętka
3,20 zł0,13 zł / m
1223 opakowanie
Mufa do drewna dwugwintowa M6x20mm - 10szt - Wypustka meblowa - Wkręt - Nakrętka
2,90 zł0,17 zł / m
342 opakowanie
Mufa do drewna dwugwintowa M6x15mm - 10szt - Wypustka meblowa - Wkręt - Nakrętka
2,20 zł0,15 zł / m
170 opakowanie
Mufa do drewna dwugwintowa M5x10mm - 10szt - Wypustka meblowa - Wkręt - Nakrętka
2,50 zł0,25 zł / m
1869 opakowanie
Mufa do drewna dwugwintowa M4x10mm - 10szt - Wypustka meblowa - Wkręt - Nakrętka
2,50 zł
2185 opakowanie

  Mufy do Drewna - Mufy wkręcane w ABC-RC

  W sklepie internetowym ABC-RC oferujemy szeroką gamę muf do drewna, w tym mufy wkręcane, które stanowią niezbędne elementy przy tworzeniu solidnych konstrukcji. Nasze mufy do drewna dostępne są w różnych rozmiarach i typach, dzięki czemu każdy klient znajdzie produkt dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb.

  Zastosowanie muf do drewna

  Mufy do drewna, zwane również tulejami drewnianymi lub nakrętkami drewnianymi, służą do łączenia elementów drewnianych w konstrukcjach. Dzięki nim możliwe jest tworzenie stabilnych i trwałych połączeń, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością na obciążenia. Mufy wkręcane to jedne z najpopularniejszych muf do drewna, które pozwalają na szybkie i łatwe łączenie elementów drewnianych bez konieczności stosowania dodatkowych narzędzi.

  Podział muf do drewna

  W naszym asortymencie dostępne są różne rodzaje muf do drewna, w tym:

  • Mufy wkręcane - charakteryzują się łatwością montażu i demontażu, a także wysoką wytrzymałością na obciążenia. Idealne do tworzenia konstrukcji, które mogą być modyfikowane.
  • Mufy nakręcane - stosowane głównie w konstrukcjach stałych, które nie wymagają częstych modyfikacji. Zapewniają bardzo mocne i trwałe połączenie.
  • Mufy przelotowe - używane do łączenia elementów drewnianych na przekątnej. Dzięki nim możliwe jest tworzenie skomplikowanych konstrukcji o różnych kształtach.

  Jak dobrać mufy do drewna?

  Wybór odpowiednich muf do drewna zależy od kilku czynników, takich jak:

  • Typ konstrukcji - do konstrukcji stałych najlepiej sprawdzą się mufy nakręcane, natomiast do konstrukcji, które mogą być modyfikowane, warto wybrać mufy wkręcane.
  • Rozmiar elementów drewnianych - mufy powinny pasować do rozmiaru elementów drewnianych, które mają być połączone. W naszym asortymencie dostępne są mufy w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy klient znajdzie produkt dostosowany do swoich potrzeb.
  • Obciążenie konstrukcji - mufy powinny być wytrzymałe na obciążenia, które będą występować w konstrukcji. W naszej ofercie znajdują się mufy o różnej wytrzymałości, co pozwala na dobór odpowiedniego produktu.

  Zalety stosowania muf do drewna

  Stosowanie muf do drewna ma wiele zalet, takich jak:

  • Zwiększenie stabilności i trwałości konstrukcji - dzięki mufom możliwe jest tworzenie solidnych połączeń, które wytrzymują duże obciążenia.
  • Łatwość montażu i demontażu - mufy wkręcane pozwalają na szybkie i łatwe łączenie elementów drewnianych, co jest szczególnie ważne w przypadku konstrukcji, które mogą być modyfikowane.
  • Możliwość tworzenia różnych kształtów konstrukcji - dzięki mufom przelotowym można łączyć elementy drewniane na przekątnej, co pozwala na tworzenie skomplikowanych konstrukcji o różnych kształtach.

  Budowa techniczna muf do drewna

  Mufy do drewna są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują ich trwałość i wytrzymałość. Ich budowa zależy od typu - mufy wkręcane mają gwint wewnętrzny, który umożliwia wkręcenie ich do elementu drewnianego, natomiast mufy nakręcane i przelotowe mają otwory, przez które przechodzą śruby łączące elementy drewniane.

  Zapewnij swoim konstrukcjom wytrzymałość z mufami do drewna od ABC-RC. Oferujemy produkty najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiednie mufy do Twojej konstrukcji.

  pixelpixelpixelpixelpixelpixel