Anteny do Odbiorników

( ilość produktów: 9 )

W sklepie abc-rc.pl oferujemy praktyczne anteny do odbiorników od sprawdzonych, polecanych producentów. Urządzenia sprawdzą się w różnych urządzeniach, w tym modelach konkretnych marek, m.in. firmy FrSky, Futaba, JR oraz innych. Proponujemy szeroką gamę anten o różnych funkcjach i zastosowaniu. W asortymencie mamy modele ze wzmocnieniem sygnału, przeznaczone do odbiorników w zakresie częstotliwości 2,4 GH bez złączy. Wybrane wersje wymagają zalutowania do odbiornika, inne natomiast wystarczy podłączyć do gniazda na płytce drukowanej odbiornika, w miejsce standardowo instalowanych anten. Niezależnie od formy mocowania anteny, montaż jest prosty i szybki.


Anteny do odbiorników zostały wykonane z wysoką precyzją z doskonałej jakości materiałów. To sprawia, że produkty cechują się wydajnością, trwałością oraz efektywnością. Zapewniają skuteczną poprawę sygnału.

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybką dostawę zamówień. Zapraszamy do przejrzenia naszego asortymentu i wyboru odpowiedniej anteny do odbiornika.

    pixelpixelpixelpixel