Pipety i Kroplomierze

( ilość produktów: 8 )

Pipety i kroplomierze w ABC-RC

Sklep internetowy ABC-RC oferuje pipety i kroplomierze do precyzyjnych pomiarów w laboratorium. Nasze produkty są wykonane z materiałów wysokiej jakości, gwarantujących trwałość i precyzyjność. W asortymencie posiadamy różnorodne modele tych niezbędnych narzędzi. Sprawdź naszą ofertę!

  Pipety i kroplomierze w ABC-RC

  ABC-RC, jako specjalistyczny sklep internetowy, dostarcza pipety i kroplomierze niezbędne do precyzyjnych pomiarów w laboratorium. Nasze produkty, wykonane z materiałów najwyższej jakości, gwarantują trwałość i precyzyjność, a różnorodność modeli pozwala na dobranie idealnego narzędzia do konkretnych potrzeb.

  Zastosowanie pipet i kroplomierzy

  Pipety i kroplomierze są podstawowymi narzędziami używanymi w laboratoriach do precyzyjnego dozowania płynów. Są niezastąpione w badaniach naukowych, medycynie, biologii, chemii czy farmacji. Umożliwiają dokładne pomiary, które są kluczowe dla wiarygodności i precyzji badań.

  Podział pipet i kroplomierzy

  W naszej ofercie znajdują się różne typy pipet, w tym pipety jednokanałowe, pipety wielokanałowe, pipety automatyczne czy pipety szklane. Oferujemy także szeroki wybór kroplomierzy, w tym kroplomierze szklane i kroplomierze plastikowe.

  Dobór odpowiednich pipet i kroplomierzy

  Wybór odpowiedniego narzędzia zależy od rodzaju wykonywanych pomiarów. Pipety jednokanałowe są idealne do precyzyjnego dozowania pojedynczych próbek, natomiast pipety wielokanałowe pozwalają na jednoczesne dozowanie kilku próbek. Kroplomierze są niezbędne do precyzyjnego dozowania małych ilości płynów.

  Zalety stosowania pipet i kroplomierzy

  Stosowanie pipet i kroplomierzy zapewnia precyzyjność pomiarów, co jest kluczowe dla wiarygodności wyników badań. Ponadto, są one łatwe w obsłudze i utrzymaniu, a dzięki wysokiej jakości materiałów, z których są wykonane, gwarantują długą żywotność.

  Budowa techniczna pipet i kroplomierzy

  Pipety składają się z ciała, które jest pojemnikiem na płyn, i mechanizmu dozującego, który pozwala na precyzyjne dozowanie płynu. Kroplomierze, z kolei, składają się z ciała z podziałką, dzięki której można precyzyjnie dozować płyn, oraz końcówki dozującej.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W ABC-RC znajdą Państwo pipety i kroplomierze idealne do każdego laboratorium!

  pixelpixelpixelpixelpixelpixel